Hoekwoning te koop: Vivaldistraat 15, Arnhem
KopenArnhemHoekwoningenVivaldistraat 15

Vivaldistraat 15

Alteveer/Cranevelt, Arnhem

€ 615.000
Buurt Alteveer/Cranevelt, ArnhemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 149m²
149m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een groene, rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Vivaldistraat ademt de sfeer van een fijne, groene wijk. Met 149 m² woonoppervlak en een perceel van 319 m² is er ruimte genoeg voor een gezin. De woning uit 1961 heeft een flinke tuin en is gelegen in een straat waar het lekker wonen is. Met een vraagprijs van €615.000 is de prijs marktconform voor een hoekwoning in Arnhem.

Alteveer/Cranevelt: een gewaardeerde wijk

Alteveer/Cranevelt wordt door bewoners hoog gewaardeerd, met een gemiddelde score van 9,32. Een bewoner zegt: "Een veilige, rustige, perfecte plek om op te groeien of een gezin te hebben." Een ander noemt het "de perfecte buurt om op te groeien" en roemt de nabijheid van parken en voorzieningen. De wijk is groen en heeft een dorps karakter, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. De buurt telt zo'n 3.250 inwoners.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je in vijf minuten naar de Coop om de hoek. Ook de Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De zYp, twee straten verder, of naar SBO De Klaproos. De wijk heeft alles wat je nodig hebt: een slager, bakker, snackbar en zelfs een viskraam op vaste dagen. Parken als Sonsbeek en Zypendaal zijn op loopafstand. De gemeente Arnhem biedt daarnaast volop stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Petra De Kleermaeker Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 615.000
Prijs per m²€ 4.128
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte319m²
Bouwjaar1961
BuurtAlteveer/Cranevelt
WijkAlteveer/Cranevelt
GemeenteArnhem

Locatie

Vivaldistraat 15, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.5
Simon Brüning
02-07-2025
Een veilige, rustige, perfecte plek om op te groeien of een gezin te hebben

Ben hier opgegroeid en woon er momenteel nogsteeds. Een wijk met alles wat je maar kan willen. Verder is er veel groen en is het stiekem best in de buurt van de stad

9.1
S.M.A. Brüning
14-05-2025
De perfecte buurt om op te groeien

Ik woon in de wijk Alteveer/Cranevelt sinds ik twee jaar oud ben. Ik heb in de buurt op de basisschool gezeten, en ik heb bij de lokale voetbalclub VDX gevoetbald. Ik ga regelmatig naar Burger's zoo, de bowlingbaan en het Openluchtmuseum. Dit zijn fantastische uitjes op loopafstand van ons huis. De wijk is in het algemeen heel erg groen en is prachtig gelegen. Parken zoals zypendaal, klarenbeek en sonsbeek zijn op loopafstand. De wijk is heel rustig en heeft een erg veilig gevoel. Er is een supermarkt, slager, bakker snackbar, woonwinkel, sportclub en op verschillende dagen van de week een vis/bloemen/kaas kraam. Kortom heeft de wijk eigenlijk alles dat je nodig hebt en is het een fantastische plek om te wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Alteveer/Cranevelt

Inwoners3.250
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Alteveer/Cranevelt

Woningvoorraad1.628
Gem. WOZ-waarde€ 433.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Coop
Beethovenlaan 61-63
810m
Albert Heijn
Van Lawick van Pabststr 76
1653m
Jumbo
Amsterdamseweg 33
1880m

Scholen

50 binnen 5 km

De zYp
Basisonderwijs · 241 leerlingen
264m
SBO De Klaproos
Speciaal onderwijs · 129 leerlingen
332m
Christelijk kindcentrum Gulden Bodem
Basisonderwijs · 156 leerlingen
1176m

Veelgestelde vragen

Over Vivaldistraat 15, Arnhem

Is €615.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €615.000 ligt iets boven de mediaanprijs van €585.000 voor koopwoningen in de buurt, maar onder het gemiddelde van €625.000. De gemiddelde prijs per m² is €4.222, wat neerkomt op zo'n €629.000 voor 149 m². De prijs is dus marktconform, mede door het ruime perceel van 319 m².

Hoe is de buurt Alteveer/Cranevelt om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 9,32 en noemen het een veilige, rustige en groene wijk. De wijk heeft een dorps karakter, maar ligt toch dicht bij de stad.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisschool De zYp (264 m) en SBO De Klaproos (332 m). Ook Christelijk kindcentrum Gulden Bodem en de Arnhemse Montessorischool zijn binnen 1,2 km bereikbaar. Er is keuze uit diverse basisscholen.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Coop op 810 m, op ongeveer tien minuten lopen. Ook Albert Heijn (1,6 km) en Jumbo (1,9 km) zijn goed bereikbaar. In de buurt zijn ook een slager, bakker en snackbar.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,9 km afstand, ongeveer 35 minuten lopen of een korte busrit. De buurt is verder goed bereikbaar met de auto via de omliggende wegen.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label C.

Petra De Kleermaeker Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Petra De Kleermaeker Makelaardij
huispedia.nl
Bekijk
Petra De Kleermaeker Makelaardij
funda.nl
Bekijk