Hoekwoning te koop: Vrouwenzand 58, Huizen
KopenHuizenHoekwoningenVrouwenzand 58

Vrouwenzand 58

Bovenmaat Noord, Huizen

€ 560.000
Buurt Bovenmaat Noord, HuizenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 129m²
22% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning aan Vrouwenzand 58 in Huizen ademt rust en ruimte. Met 129 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 353 m² is het een plek waar je echt kunt leven. Het energielabel A+ is een fijne meevaller: dat betekent lage stookkosten en een duurzame woning. Gebouwd in 1982, maar met een modern energielabel. De vraagprijs van €560.000 is marktconform voor een hoekwoningen in Huizen van dit formaat.

Bovenmaat Noord: rustig, groen en gewaardeerd

De buurt Bovenmaat Noord scoort een 8,25 uit één review. Een bewoner zegt: "Mooie huizen en heel dicht bij natuur." De buurt telt 3390 inwoners, met veel gezinnen: 555 huishoudens hebben kinderen. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen (81%). De omgevingsadressendichtheid is 1996, wat duidt op een stedelijke omgeving, maar de nabijheid van natuur maakt het toch groen.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boni (om de hoek), Albert Heijn (twee straten verder) of PLUS (ook op loopafstand). Er zijn diverse basisscholen in de buurt: Openbare Basisschool Kamperfoelie (vijf minuten lopen), PCBS De Parel en RK Basisschool Tweemaster Holleblok (beide tien minuten lopen). Voor voortgezet onderwijs is Huizermaat ook dichtbij. De gemeente Huizen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Avenue 't Gooi Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 560.000
Prijs per m²€ 4.341
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte353m²
Bouwjaar1982
EnergielabelA+
BuurtBovenmaat Noord
WijkBovenmaten
GemeenteHuizen

Locatie

Vrouwenzand 58, Huizen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Lieve
14-10-2023
Mooie huizen en heel dicht bij natuur.

Ik vind het een mooie buurt. De flat vind ik minder mooi. Veel natuur. Mooie huizen. Vriendelijke mensen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bovenmaat Noord

Inwoners3.390
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Bovenmaat Noord

Woningvoorraad1.478
Gem. WOZ-waarde€ 363.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Boni
Holleblok 22
817m
Albert Heijn
Oostermeent-Zuid 48
956m
PLUS
Oostermeent Oost 62
985m

Scholen

22 binnen 5 km

Openbare Basisschool Kamperfoelie
Basisonderwijs · 187 leerlingen
384m
PCBS De Parel
Basisonderwijs · 212 leerlingen
764m
RK Basisschool Tweemaster Holleblok
Basisonderwijs · 435 leerlingen
764m

Veelgestelde vragen

Over Vrouwenzand 58, Huizen

Welk energielabel heeft Vrouwenzand 58?

De woning aan Vrouwenzand 58 in Huizen heeft energielabel A+.

Is €560.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €560.000 ligt iets boven de gemiddelde vraagprijs in Bovenmaat Noord (€544.167) en de mediaan (€525.000). De woning is met 129 m² en een perceel van 353 m² wel ruimer dan het gemiddelde aanbod (106 m²). De prijs per m² is ongeveer €4.341, terwijl het buurtgemiddelde €5.281 is. Dat maakt de prijs relatief gunstig voor de oppervlakte.

Hoe zuinig is energielabel A+ in de praktijk?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je relatief lage energiekosten kunt verwachten. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label C en 50% label D of lager, dus deze woning steekt er gunstig bovenuit.

Wat voor type buurt is Bovenmaat Noord?

Bovenmaat Noord is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (81% van de woningvoorraad). Er wonen veel gezinnen: 555 huishoudens hebben kinderen. De buurt heeft een gemiddelde score van 8,25 uit één review, waarin de nabijheid van natuur wordt geprezen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool Kamperfoelie (384 m), PCBS De Parel (764 m) en RK Basisschool Tweemaster Holleblok (764 m). Voor voortgezet onderwijs is Huizermaat (867 m) dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,5 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor het openbaar vervoer ben je vooral aangewezen op de bus of de auto.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de afgelopen periode stonden verkochte woningen gemiddeld 61 dagen te koop. Dat is een indicatie van de marktsituatie, maar het kan per woning verschillen.

Avenue 't Gooi Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Avenue 't Gooi Makelaars
avenuehetgooi.nl
Bekijk