Kamer te huur: Hertogsingel 79A-02, Maastricht
HurenMaastrichtKamersHertogsingel 79A-02

Hertogsingel 79A-02

Kommelkwartier, Maastricht

€ 685 p.m.
Buurt Kommelkwartier, MaastrichtBekijk buurt
Kamer in een gedeelde woning
Geen zelfstandige woonruimte
Albert Heijn op 301m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor jongeren
35% van de bewoners is 15-25 jaar
AI-samenvatting

Een kamer in het bruisende centrum van Maastricht

Deze kamer van 12 m² aan de Hertogsingel zit midden in de levendige binnenstad. Het pand uit 1939 ademt historie, en de ligging is perfect voor wie van stadsleven houdt. Met een huur van €685 per maand is dit een scherpe optie voor een kamer in het centrum. Bekijk ook andere kamers in Maastricht voor vergelijkbare opties.

De buurt: Kommelkwartier

Het Kommelkwartier is een dichtbevolkte buurt met veel studenten en alleenstaanden. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat zorgt voor een levendige sfeer. De buurt Kommelkwartier heeft veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

's Ochtends haal je een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (op 301 meter) of bij de Aldi (317 meter). Voor schoolgaande kinderen is Basisschool Sint Aloysius twee straten verder (458 meter). De Openbare Basisschool Binnenstad is tien minuten lopen. De gemeente Maastricht biedt verder tal van uitgaansmogelijkheden.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de kamer via meerdere kanalen aangeboden, waaronder MIJN HUIS en ik en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 685 p.m.
Prijs per m²€ 57 p.m.
Woonoppervlakte12m²
Perceeloppervlakte188m²
Bouwjaar1939
BuurtKommelkwartier
WijkCentrum
GemeenteMaastricht

Locatie

Hertogsingel 79A-02, Maastricht

Buurt statistieken

Gegevens uit Kommelkwartier

Inwoners2.760
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Kommelkwartier

Woningvoorraad1.474
Gem. WOZ-waarde€ 328.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen73%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Albert Heijn
Tongerseweg 57A02
301m
Aldi
Volksplein 34b
317m
Albert Heijn
Helmstraat 4
743m

Scholen

43 binnen 5 km

Basisschool Sint Aloysius
Basisonderwijs · 243 leerlingen
458m
Basisschool St Oda
Basisonderwijs · 179 leerlingen
620m
Montessori Basisschool
Basisonderwijs · 394 leerlingen
659m

Veelgestelde vragen

Over Hertogsingel 79A-02, Maastricht

Is €685 per maand een redelijke prijs voor deze kamer?

Voor een kamer van 12 m² in het centrum van Maastricht is €685 marktconform. De prijs ligt in lijn met andere kamers in de binnenstad, waar de vraag hoog is door de centrale ligging en het studentenleven.

Wat is de sfeer in het Kommelkwartier?

Het Kommelkwartier is een levendige buurt met veel studenten en alleenstaanden. De hoge bevolkingsdichtheid zorgt voor een bruisende sfeer, met veel horeca en winkels op loopafstand. Het is een echte stadswijk.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten dichtbij. De Albert Heijn en Aldi liggen beide op ongeveer 300 meter. Ook andere winkels zoals Coop en Jumbo zijn binnen een kwartier lopen te bereiken.

Hoe is het openbaar vervoer?