Twee-onder-één-kap te koop: Brugsestraat 73, 'S-Gravenhage
KopenDen Haag2-onder-1-kapwoningenBrugsestraat 73

Brugsestraat 73

Belgisch Park, Den Haag

€ 1.425.000
Buurt Belgisch Park, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 231m²
96% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Belgisch Park

Deze ruime twee-onder-één-kapwoning uit 1991 staat in het rustige Belgisch Park, een groene buurt in Den Haag. Met 231 m² woonoppervlak en een perceel van 375 m² is het een flinke woning. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.425.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor twee onder een kapwoningen in Den Haag ligt lager, maar deze woning is ook bovengemiddeld groot.

Belgisch Park: rustig en groen

Belgisch Park is een gewilde buurt met veel groen en een gemoedelijke sfeer. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,89. Een bewoner zegt: 'Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied.' Een ander noemt het 'top' en waardeert de levendigheid in de zomer. De buurt telt ruim 8.300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de omgevingsadressendichtheid is hoog, wat duidt op een stedelijke omgeving. Meer over de buurt lees je op de pagina over Belgisch Park.

Het dagelijks leven in de straat

In de Brugsestraat woon je op loopafstand van dagelijkse voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, vind je op tien minuten lopen. Ook Hoogvliet en andere Albert Heijn-filialen zijn binnen een kwartier fietsen bereikbaar. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Bloemcampschool en Stichting Kievietschool, beide op ongeveer vijf minuten fietsen. Het voortgezet onderwijs is iets verder weg, maar nog steeds goed bereikbaar. De gemeente Den Haag biedt verder volop stedelijke voorzieningen, van restaurants tot parken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder MAKELAARSKANTOOR KIMMEL & CO B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.425.000
Prijs per m²€ 6.169
Woonoppervlakte231m²
Perceeloppervlakte375m²
Bouwjaar1991
EnergielabelA
BuurtBelgisch Park
WijkBelgisch Park
GemeenteDen Haag

Locatie

Brugsestraat 73, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Thorsten
17-01-2025
Buurt met veel voorzieningen en drukke zomers

Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied.

9.1
egai
10-06-2024
top

lekker touristiche veel mooie dames in de zoner

Buurt statistieken

Gegevens uit Belgisch Park

Inwoners8.385
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Belgisch Park

Woningvoorraad4.144
Gem. WOZ-waarde€ 504.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen39%

Supermarkten

50 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraat 9
830m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
1671m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
1736m

Scholen

2 binnen 5 km

Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
4361m
Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
4390m

Veelgestelde vragen

Over Brugsestraat 73, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Brugsestraat 73?

De woning aan Brugsestraat 73 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.425.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €679.417, maar dat komt doordat deze woning met 231 m² veel groter is dan gemiddeld (135 m²). De prijs per vierkante meter is met ongeveer €6.168 ook hoger dan het buurtgemiddelde van €5.213. Het is een royale twee-onder-één-kapwoning in een gewilde buurt, dus de prijs is marktconform voor dit type woning.

Hoe is de buurt Belgisch Park om in te wonen?

Belgisch Park wordt door bewoners hoog gewaardeerd met een 8,89. Ze noemen het rustig, met aardige mensen en weinig overlast. De buurt heeft veel groen en is goed bereikbaar met het ov. In de zomer kan het wat drukker zijn vanwege toeristen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen, en veel koopwoningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt daardoor relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 44% van de woningen ook label A, en 8% heeft label A+. Dit is dus een energiezuinige woning.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, op loopafstand (ongeveer 10 minuten) vind je een Albert Heijn. Andere supermarkten zoals Hoogvliet zijn op fietsafstand. Basisscholen zoals Bloemcampschool en Stichting Kievietschool zijn ook binnen 5 minuten fietsen. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, maar dat is nog steeds goed bereikbaar.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 231 m² en een perceel van 375 m². Dat is aanzienlijk ruimer dan het buurtgemiddelde van 135 m² woonoppervlak. Het bouwjaar is 1991, dus de woning is relatief modern.