Studio te koop: Charlotte Brontéstraat 157, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamStudio'sCharlotte Brontéstraat 157

Charlotte Brontéstraat 157

Venserpolder-Oost, Amsterdam

€ 210.000
Buurt Venserpolder-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in Venserpolder-Oost

Deze studio aan de Charlotte Brontéstraat is een rustige plek in een levendige buurt. Met 32 m² woonoppervlak en energielabel C is het een compacte, maar complete woning. De vraagprijs van €210.000 ligt 36% onder het buurtgemiddelde van €328.400, wat het een scherpe optie maakt voor wie een betaalbare studios in Amsterdam zoekt.

De buurt Venserpolder-Oost

Venserpolder-Oost is een diverse buurt met veel voorzieningen. Een bewoner zegt: "Het is een hele leuke buurt en er is een buurthuis boeninhuis en daar is het zo leuk." Een ander noemt het "een hele leuke buurt maar het kan nog beter." De buurt Venserpolder-Oost telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7.

Leven in de straat

Om de hoek vind je een AH to go voor snelle boodschappen, en twee straten verder een Albert Heijn en PLUS. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals OBS de Schakel op loopafstand, en voortgezet onderwijs zoals Bindelmeer College en Kolom Praktijkcollege De Dreef. Het treinstation is tien minuten lopen, en de gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Gent Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 210.000
Prijs per m²€ 6.563
Woonoppervlakte32m²
Perceeloppervlakte8340m²
Bouwjaar1984
EnergielabelC
BuurtVenserpolder-Oost
WijkVenserpolder
GemeenteAmsterdam

Locatie

Charlotte Brontéstraat 157, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 3 bewoners

7.8
Jennifer
10-10-2025
Samen

Ik heb best wel veel ervaring met de buurt het is een hele leuke buurt en er is een buurthuis boeninhuis en daar is het zo leuk de juf helpt heel veel er is een voedselbank er zijn winkels en is een ah to go bij het station het is een hele fijne buurt om in te wonen iedereen helpt iedereen waneer het nodig is er zijn veel scholen bhc tasc orion college en nog een school naast orion college en klaverblad de schakel de dreef er is een school voor bijna iedereen behale havo vwo leerlingen maar het is alsof een top buurt je kan hier ook best genoeg doen het is hier best wel veilig en je kan van venserpolder naar heel veel plekken want er zijn metro stationen bus stations treinstations bussen die naar het buitenland gaan de straten zijn soms school het ligt er aan welke blok maar mijn blok is wel schoon maar hier en daar zie ik nog aval en de huizen verschillen ook je hebt trappenhuizen je hebt flats je hebt gezinswoningen je hebt nieuwe woningen je hebt soms echt hele grote huizen maar ook kleine zoals studios het is een hele leuke buurt venserpolder

8.0
J.F
16-07-2025
Groen

Dit is een hele leuke buurt maar het kan nog beter

1.3
Clarins
01-08-2024
Need a shit cleaning.

The rasist, mentally broke, lowest class dirts are come together is this neighbourhood. This is the hell in Netherland. The lowest, the ughliest ever saw. Ive been all over in the country. Really, eighter the governmet wants to keep this place like this to isolate the sick ppl from the rest of the society, thats their plan or I cab't imagine they are not aware how critic the situation in Venserpolder. They must put the cameras back on the streest and police must walk around couple of times every day. There should be some places open where you can back to Amsterdam sprit. Cafes ir culturele places for other then Suriname culture. They are here beeing perfectly isoleted and raus their kids rasist against anything white and the government have no idea about it or they have some another sick plans. Cuz this neighbourhood needs a deep cleaning and socially rebuilding. !