Studio te huur: Delflandplein 364, Delft
Verkocht onder voorbehoud
HurenDelftStudio'sDelflandplein 364

Delflandplein 364

Roland Holstbuurt, Delft

€ 1.002 p.m.
Buurt Roland Holstbuurt, DelftBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Studio in de Roland Holstbuurt

Deze studio van 40 m² op Delflandplein 364 is een nieuwbouwwoning uit 2023 met energielabel A++. Het is een rustige, compacte plek in een levendige buurt. De huurprijs van €1.002 is marktconform voor een studio in Delft. Bekijk ook andere studios in Delft.

Roland Holstbuurt

De buurt Roland Holstbuurt is een stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "In de buurt heb je veel voorzieningen op loopafstand, winkelcentrum met veel soorten winkels en meerdere supermarkten." Wel is er overlast van hangjongeren en drugsgebruik in het gebouw. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de AH XL om de hoek (86 meter) of de Jumbo twee straten verder (156 meter). Ook de Dirk is dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Parkschool op loopafstand (373 meter) en voortgezet onderwijs zoals PrO Grotius (427 meter). De gemeente Delft biedt verder veel stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.002 p.m.
Prijs per m²€ 25 p.m.
Woonoppervlakte40m²
Perceeloppervlakte923m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA++
BuurtRoland Holstbuurt
WijkVoorhof
GemeenteDelft

Locatie

Delflandplein 364, Delft

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.7
Joris
22-08-2025
Diverse buurt

In de buurt heb je veel voorzieningen op loopafstand, winkelcentrum met veel soorten winkels en meerdere supermarkten. Er is helaas wel overlast in de buurt en voornamelijk mijn gebouw van hangjongeren, fatbikers en junks. Ik ben meerdere keren op de trap mensen tegen gekomen die drugs (crack gebruikten). De brandtrap ligt vol met (gestolen) zooi en andere troep. In het gebouw worden veel pakketjes gejat. De buurt ervaart soms overlast van de studenten (waar ik zelf onderdeel van ben, niet de overlast).

Buurt statistieken

Gegevens uit Roland Holstbuurt

Inwoners3.820
Mannen57%
Vrouwen43%

Woningmarkt

Gegevens uit Roland Holstbuurt

Woningvoorraad1.760
Gem. WOZ-waarde€ 263.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

30 binnen 5 km

AH XL
Martinus Nijhofflaan 7
86m
Jumbo
Troelstralaan 9
156m
Dirk
Troelstralaan 77-85
203m

Scholen

52 binnen 5 km

Parkschool
Basisonderwijs · 141 leerlingen
373m
PrO Grotius
Voortgezet onderwijs · 202 leerlingen
427m
ISK Delft
Voortgezet onderwijs · 234 leerlingen
491m

Veelgestelde vragen

Over Delflandplein 364, Delft

Welk energielabel heeft Delflandplein 364?

De woning aan Delflandplein 364 in Delft heeft energielabel A++.

Is €1.002 per maand een eerlijke prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €1.002 ligt iets boven de mediaanhuur in de buurt (€986), maar onder het gemiddelde (€1.075). Voor een nieuwbouwstudio met energielabel A++ is dat marktconform. De prijs per m² (€25,05) is wel hoger dan het buurtgemiddelde van €21,89 per m².

Hoe is de buurt wat betreft voorzieningen?

De Roland Holstbuurt heeft veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner noemt een winkelcentrum met meerdere supermarkten. De dichtstbijzijnde supermarkt (AH XL) is op 86 meter, en ook Jumbo en Dirk zijn binnen 200 meter. Er zijn diverse scholen in de buurt, waaronder de Parkschool op 373 meter.

Zijn er nadelen aan de buurt?

Ja, er is melding van overlast door hangjongeren, fatbikers en drugsgebruik in het gebouw. Ook worden pakketjes gestolen en ligt de brandtrap vol met troep. De beoordeling van de buurt is een 6,71 op basis van één review.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door het bouwjaar 2023 en goede isolatie. Je kunt daardoor lage stookkosten verwachten, al zijn er geen concrete bedragen bekend.

Hoeveel studio's worden er in de buurt verhuurd?

In de Roland Holstbuurt staan momenteel 12 huurwoningen te huur, waarvan studio's. De gemiddelde huurprijs is €1.075 en de gemiddelde oppervlakte is 53 m². Deze studio is met 40 m² kleiner dan gemiddeld.

Is de woning via meerdere makelaars te huur?

Nee, de woning wordt op het moment van schrijven alleen aangeboden. Het is dus een exclusieve aanbieding van die makelaar.

ikwilhuren.nl
Geen mail gevondenBetaald
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website. Reageren via deze website kost geld.