Studio te huur: Delflandplein 204, Delft
HurenDelftStudio'sDelflandplein 204

Delflandplein 204

Roland Holstbuurt, Delft

€ 984 p.m.
Buurt Roland Holstbuurt, DelftBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Studio in de Roland Holstbuurt

Deze studio van 35 m² in Delft is een nieuwbouwwoning uit 2023 met energielabel A++. Het is een rustige, compacte plek midden in een levendige buurt. De huurprijs van €984 per maand is marktconform vergeleken met andere studios in Delft.

Roland Holstbuurt

De buurt Roland Holstbuurt is dichtbevolkt met veel studenten en jonge alleenstaanden. Een bewoner zegt: "In de buurt heb je veel voorzieningen op loopafstand, winkelcentrum met veel soorten winkels en meerdere supermarkten." Wel is er overlast van hangjongeren en druggebruik in het gebouw. De buurt heeft een gemiddelde score van 6,71 op basis van één beoordeling.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de AH XL, die naast de deur zit op 86 meter. Ook de Jumbo en Dirk zijn om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Parkschool op loopafstand, en voortgezet onderwijs zoals PrO Grotius en het Christelijk Lyceum Delft twee straten verder. De gemeente Delft biedt verder veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 984 p.m.
Prijs per m²€ 28 p.m.
Woonoppervlakte35m²
Perceeloppervlakte923m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA++
BuurtRoland Holstbuurt
WijkVoorhof
GemeenteDelft

Locatie

Delflandplein 204, Delft

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.7
Joris
22-08-2025
Diverse buurt

In de buurt heb je veel voorzieningen op loopafstand, winkelcentrum met veel soorten winkels en meerdere supermarkten. Er is helaas wel overlast in de buurt en voornamelijk mijn gebouw van hangjongeren, fatbikers en junks. Ik ben meerdere keren op de trap mensen tegen gekomen die drugs (crack gebruikten). De brandtrap ligt vol met (gestolen) zooi en andere troep. In het gebouw worden veel pakketjes gejat. De buurt ervaart soms overlast van de studenten (waar ik zelf onderdeel van ben, niet de overlast).

Buurt statistieken

Gegevens uit Roland Holstbuurt

Inwoners3.820
Mannen57%
Vrouwen43%

Woningmarkt

Gegevens uit Roland Holstbuurt

Woningvoorraad1.760
Gem. WOZ-waarde€ 263.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

30 binnen 5 km

AH XL
Martinus Nijhofflaan 7
86m
Jumbo
Troelstralaan 9
156m
Dirk
Troelstralaan 77-85
203m

Scholen

52 binnen 5 km

Parkschool
Basisonderwijs · 141 leerlingen
373m
PrO Grotius
Voortgezet onderwijs · 202 leerlingen
427m
ISK Delft
Voortgezet onderwijs · 234 leerlingen
491m

Veelgestelde vragen

Over Delflandplein 204, Delft

Welk energielabel heeft Delflandplein 204?

De woning aan Delflandplein 204 in Delft heeft energielabel A++.

Is €984 per maand een eerlijke prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €984 ligt precies op de mediaan van huurwoningen in de buurt (€986). Met 35 m² is het wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 53 m², maar de prijs per m² (€28,11) is hoger dan het gemiddelde van €21,89. Het energielabel A++ betekent lage stookkosten, wat de prijs deels rechtvaardigt.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De Roland Holstbuurt is een stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand, zoals winkels en supermarkten. Er wonen veel studenten en alleenstaanden. Een bewoner noemt overlast van hangjongeren en druggebruik in het gebouw, maar waardeert de winkels en het winkelcentrum. Het is een levendige buurt met een mix van rust en drukte.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, de AH XL zit op 86 meter, Jumbo op 156 meter en Dirk op 203 meter. Voor scholen: Parkschool (basisonderwijs) op 373 meter, en voortgezet onderwijs zoals PrO Grotius op 427 meter en het Christelijk Lyceum Delft op 498 meter. Alles is goed beloopbaar.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee ben je snel in het centrum van Delft of verder.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 216 misdrijven geregistreerd, maar dat getal zegt niet alles over de dagelijkse veiligheid. Een bewoner meldt overlast van hangjongeren en druggebruik in het gebouw.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door het bouwjaar 2023 en goede isolatie. Je kunt lage energiekosten verwachten, al zijn exacte bedragen niet bekend. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen.

ikwilhuren.nl