Studio te koop: Don Boscostraat 67, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgStudio'sDon Boscostraat 67

Don Boscostraat 67

Tiendschuur, Tilburg

€ 239.000
Buurt Tiendschuur, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 229m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een studio in Tilburg

Deze studio aan de Don Boscostraat 67 is een fijne, compacte woning in Tilburg. Met 44 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een zuinige en praktische plek. De vraagprijs van €239.000 is marktconform voor een studio in deze stad. Bekijk ook andere studios in Tilburg om te vergelijken.

Buurt Tiendschuur

De buurt Tiendschuur is een levendige wijk met veel voorzieningen om de hoek. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar toch rustig genoeg om te wonen. De buurt Tiendschuur heeft een mix van bewoners, van studenten tot gezinnen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de PLUS, die twee straten verder zit. Ook de Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Hubertus om de hoek en Basisschool De Vijf Hoeven op tien minuten lopen. De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kroon Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 239.000
Prijs per m²€ 5.432
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte2155m²
Bouwjaar1965
EnergielabelB
BuurtTiendschuur
WijkHet Zand
GemeenteTilburg

Locatie

Don Boscostraat 67, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Tiendschuur

Inwoners1.515
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Tiendschuur

Woningvoorraad859
Gem. WOZ-waarde€ 219.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen79%

Supermarkten

42 binnen 5 km

PLUS
Dr. Ahausstraat 1
229m
Albert Heijn
Westermarkt 17
422m
Jumbo
Westermarkt 38
539m

Scholen

75 binnen 5 km

De Rooi Pannen Tilburg Vmbo
Voortgezet onderwijs · 945 leerlingen
229m
Basisschool Hubertus
Basisonderwijs · 209 leerlingen
258m
Basisschool De Vijf Hoeven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
526m

Veelgestelde vragen

Over Don Boscostraat 67, Tilburg

Welk energielabel heeft Don Boscostraat 67?

De woning aan Don Boscostraat 67 in Tilburg heeft energielabel B.

Is €239.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs van €239.000 is marktconform voor een studio in Tilburg. In de buurt Tiendschuur zijn recent acht koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van €286.250, maar die zijn gemiddeld groter. Deze studio is met 44 m² en energielabel B scherp geprijsd voor een instapwoning.

Hoe is de buurt Tiendschuur om in te wonen?

Tiendschuur is een stedelijke buurt met veel voorzieningen dichtbij. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en de sfeer is levendig. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat er veel winkels, horeca en openbaar vervoer in de buurt zijn. Het treinstation is op 1,6 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel B, wat betekent dat het een zuinige woning is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met een lager label. In de buurt hebben de meeste woningen energielabel C of lager, dus dit is een pluspunt.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De PLUS zit op 229 meter, Albert Heijn op 422 meter en Jumbo op 539 meter. Ook Aldi is dichtbij. Je kunt dus gemakkelijk dagelijkse boodschappen doen zonder auto.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt Tiendschuur zijn in de laatste periode 81 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De buurt heeft een mix van bewoners en voelt over het algemeen veilig aan, maar het is altijd goed om zelf een indruk te krijgen.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation van Tilburg is op 1,6 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. Daarnaast zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De hoge stedelijkheidsgraad zorgt voor goede OV-verbindingen.

Kroon Makelaardij