Studio te koop: Driekoningendwarsstraat 60-1, Arnhem
Verkocht onder voorbehoud
KopenArnhemStudio'sDriekoningendwarsstraat 60-1

Driekoningendwarsstraat 60-1

Spijkerbuurt, Arnhem

€ 183.000
Buurt Spijkerbuurt, ArnhemBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
PLUS op 246m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in het Spijkerkwartier

Deze studio in de Spijkerbuurt is een knusse plek in een levendige Arnhemse wijk. Met 30 m² woonoppervlak is het compact, maar slim ingedeeld. Het pand uit 1860 heeft karakteristieke details. De vraagprijs van €183.000 is aan de lage kant vergeleken met andere studios in Arnhem.

De Spijkerbuurt

De buurt Spijkerbuurt is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens (ruim de helft). De meeste woningen zijn voor de oorlog gebouwd. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend om zijn centrale ligging.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (twee straten verder). Ook Albert Heijn en Coop zijn op loopafstand. Basisscholen zoals Jenaplan basisschool de Sterrenkring en Hugo de Grootschool zitten op vijf tot tien minuten lopen. Het Stedelijk Gymnasium Arnhem is ook dichtbij. De gemeente Arnhem biedt verder veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Willemsen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 183.000
Prijs per m²€ 6.100
Woonoppervlakte30m²
Perceeloppervlakte132m²
Bouwjaar1860
EnergielabelG
BuurtSpijkerbuurt
WijkSpijkerkwartier
GemeenteArnhem

Locatie

Driekoningendwarsstraat 60-1, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Spijkerbuurt

Inwoners3.390
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Spijkerbuurt

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 336.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

46 binnen 5 km

PLUS
Spijkerlaan 26
246m
Albert Heijn
Velperbuitensingel 4
505m
Albert Heijn
Klarendalseweg 139
556m

Scholen

69 binnen 5 km

Stedelijk Gymnasium Arnhem
Voortgezet onderwijs · 690 leerlingen
397m
Jenaplan basisschool de Sterrenkring
Basisonderwijs · 122 leerlingen
488m
Hugo de Grootschool
Basisonderwijs · 234 leerlingen
579m

Veelgestelde vragen

Over Driekoningendwarsstraat 60-1, Arnhem

Welk energielabel heeft Driekoningendwarsstraat 60-1?

De woning aan Driekoningendwarsstraat 60-1 in Arnhem heeft energielabel G.

Is €183.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €183.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de Spijkerbuurt (€478.357) en ook onder de mediaan (€512.500). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.335, terwijl deze studio uitkomt op €6.100 per m². Dat is hoger, maar past bij een kleine woning. De prijs is marktconform voor een studio van 30 m² in deze wijk.

Hoe is de buurt Spijkerbuurt om in te wonen?

De Spijkerbuurt is een zeer stedelijke wijk met een hoge dichtheid (4.789 adressen per km²). Er wonen veel jonge mensen (25-45 jaar) en eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft veel vooroorlogse woningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een levendige, stedelijke omgeving.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in de buurt?

In de Spijkerbuurt zijn in de afgelopen periode 42 koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van €425.107. De gemiddelde verkooptijd was 74 dagen. De vraagprijzen liggen tussen €133.000 en €800.000. Deze studio zit aan de onderkant van dat spectrum.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals PLUS (246 m), Albert Heijn (505 m) en Coop (653 m). Ook zijn er meerdere basisscholen en het Stedelijk Gymnasium Arnhem (397 m). Het treinstation is op 800 meter afstand. Parken en restaurants zijn ook dichtbij.

Hoeveel studio's zijn er te koop in Arnhem?

In de Spijkerbuurt staan op dit moment 14 koopwoningen te koop, waarvan een deel studio's. Het exacte aantal studio's in Arnhem is niet gegeven, maar via de link [studios in Arnhem](/koopwoningen/arnhem/studios/) kun je het actuele aanbod bekijken.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 20% van de woningen label A, 20% label B, 20% label C en 40% label D of lager.

Willemsen Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Willemsen Makelaars