Studio te koop: Eurokade 16D, Amsterdam
KopenAmsterdamStudio'sEurokade 16D

Eurokade 16D

De Aker-Oost, Amsterdam

€ 270.000
Buurt De Aker-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 183m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een studio in De Aker-Oost

Deze studio van 25 m² aan de Eurokade in Amsterdam is een compacte, zelfstandige woning in een rustige buurt. Het appartement uit 1999 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Met een vraagprijs van €270.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere studios in Amsterdam.

De buurt: De Aker-Oost

De Aker-Oost is een groene, rustige wijk in Amsterdam Nieuw-West. De buurt telt ruim 5.800 inwoners en kent een mix van gezinnen en alleenstaanden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. De buurt De Aker-Oost is vooral populair vanwege de ruime opzet en het vele groen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op twee straten verder (183 m). Ook Vomar en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Openbare Daltonbasisschool De Horizon, om de hoek (178 m), of naar De Odyssee (405 m). Voor voortgezet onderwijs is Yuverta vmbo Amsterdam-West op 562 m. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Linger OG Makelaars en Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 270.000
Prijs per m²€ 10.800
Woonoppervlakte25m²
Perceeloppervlakte158m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtDe Aker-Oost
WijkDe Aker
GemeenteAmsterdam

Locatie

Eurokade 16D, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit De Aker-Oost

Inwoners5.835
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Aker-Oost

Woningvoorraad2.102
Gem. WOZ-waarde€ 585.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Jumbo
Pieter Calandlaan 808
183m
Vomar
Dijkgraafplein 409
737m
Albert Heijn
Pieter Calandlaan 212A
897m

Scholen

75 binnen 5 km

Openbare Daltonbasisschool De Horizon
Basisonderwijs · 467 leerlingen
178m
De Odyssee
Basisonderwijs · 415 leerlingen
405m
Yuverta vmbo Amsterdam-West
Voortgezet onderwijs · 271 leerlingen
562m

Veelgestelde vragen

Over Eurokade 16D, Amsterdam

Welk energielabel heeft Eurokade 16D?

De woning aan Eurokade 16D in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €270.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs is marktconform voor een studio van 25 m² in De Aker-Oost. De gemiddelde vraagprijs in de buurt ligt op €554.538, maar dat is voor veel grotere woningen (gemiddeld 107 m²). Deze studio is met €270.000 juist aan de onderkant van de markt geprijsd, vergelijkbaar met de laagste prijs in de buurt van €235.000.

Hoeveel bedragen de maandelijkse lasten?

De maandelijkse lasten hangen af van je hypotheek en het energielabel. Met energielabel B zijn de stookkosten relatief laag. De exacte VvE-bijdrage is niet bekend, maar voor een studio uit 1999 kun je rekenen op een bescheiden bedrag. Vraag de makelaar om een gespecificeerd overzicht.