Studio te koop: Kerstroosstraat 7B, Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenRotterdamStudio'sKerstroosstraat 7B

Kerstroosstraat 7B

Schiebroek, Rotterdam

€ 255.000
Buurt Schiebroek, RotterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
PLUS op 44m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in Schiebroek

Deze studio aan de Kerstroosstraat 7B in Schiebroek is een fijne, compacte woning in een rustige buurt. Met 44 m² woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare optie voor wie zelfstandig wil wonen. De vraagprijs van €255.000 is scherp vergeleken met andere studios in Rotterdam.

Buurt Schiebroek

Schiebroek is een groene wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van tien beoordelingen krijgt de buurt een 7,5. Een bewoner zegt: "Schiebroek is in 5 jaar erg achteruit gegaan, slecht straten, tuinier gezellig meer, mn huis is prima." Enkele bewoners: "Ik heb tijdens mijn dagelijkse wandeling foto's gemaakt en een collage van gemaakt. Tot mijn spijt ligt deze zooi er al weken." De buurt Schiebroek telt ruim 17.000 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen.

Leven in de straat

De PLUS-supermarkt zit naast de deur, op 44 meter. Albert Heijn is om de hoek, op 5 minuten lopen. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Fatimaschool (twee straten verder) en De Wilgenstam (om de hoek). De Melanchthon Mavo Schiebroek is tien minuten lopen. De gemeente Rotterdam biedt verder ruime parken en een treinstation op 2,5 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Spindler Makelaars lid NVM op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 255.000
Prijs per m²€ 5.795
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte119m²
Bouwjaar1957
EnergielabelC
BuurtSchiebroek
WijkHillegersberg-Schiebroek
GemeenteRotterdam

Locatie

Kerstroosstraat 7B, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 10 bewoners

5.7
Ingrid Roos
11-12-2025
Ghetto Schiebroek

Ik heb tijdens mijn dagelijkse wandeling van de kastanjesingel naar rhododendronplein foto's gemaakt en een collage van gemaakt. Tot mijn spijt ligt deze zooi er al weken en wordt alleen maar erger. Kunnen we bereidwillige bewoners niet een prikker en afvalzak vertrekken en/of de statiegeld blikje verzamelaars belonen met zakken afval. Daarnaast is fietsen op het voetpad algemeen gebruikelijk geworden, zelfs op zondag. Ik moet bij het uit tuin stappen met hond rechts en links kijken of we niet aangereden worden. En dit is al eens gebeurd!

6.8
Jd
02-08-2025
Schiebroek is in 5 jaar erg achter uit gegaan me

Slecht straten tuinier gezellig meer mn huis is prima

1.8
Thea damen
09-05-2025
Veel overlast door hangjongeren en rommel in singel en herrie

Overlast , bankjes weg, dan kunnen wij weer slapen Er wordt niet geluisterd door gemeente rotterdam

8.7
Peter Fransen
13-10-2024
Hele fijne woonomgeving

Leuke buren

7.3
Nikki
06-09-2024
Schiebroek

Ben hier geboren en woon er nog steeds. Helaas is de buurt in de jaren er erg op achteruit gegaan. Vroeger kon je iedereen,was Schiebroek een dorps geheel. De mensen hielden met elkaar rekening. De mensen hielden hun buurt netjes etc Tegenwoordig zijn veel van de huidige bewoners verhuist,omdat ze het hun buurt niet meer vinden of door ouderdom verhuist,overleden. Zeker de toename van veel bewoners,die ergens anders vandaan komen,uit andere wijken,landen. Hebben geen band met de wijk,hebben hun eigen regels,gewoontes etc. Houden niet van de natuur,dieren etc,vinden ze maar vies. Terwijl die dieren al jaren hier gewoon horen en moeten blijven,in de singels,bomen etc. Sommige hebben overal lak aan gooien van alles op straat,gewoon naast de container,houden met niemand rekening. Daardoor helaas veel verpauperd,,ook meer criminaliteit. Het groen verdwijnt hier steeds meer,veel aan het vol bouwen terwijl het als de groene wijk bekend stond.

8.6
Nikola
30-06-2024
Een rustige nette buurt

Ik vind de buurt wel fijn. Je heb hier lekker veel speeltuinen en een kinderboerderij ik ben alleenstaande moeder dus is echt fijn voor mijn dochtertje.

Buurt statistieken

Gegevens uit Schiebroek

Inwoners17.115
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Schiebroek

Woningvoorraad8.082
Gem. WOZ-waarde€ 357.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

64 binnen 5 km

PLUS
Ganzerikplein 329
44m
Albert Heijn
Peppelweg 151
386m
Lidl
Teldersweg 76
712m

Scholen

129 binnen 5 km

Fatimaschool
Basisonderwijs · 754 leerlingen
178m
De Wilgenstam
Basisonderwijs · 174 leerlingen
207m
Isra
Basisonderwijs · 261 leerlingen
337m

Veelgestelde vragen

Over Kerstroosstraat 7B, Rotterdam

Welk energielabel heeft Kerstroosstraat 7B?

De woning aan Kerstroosstraat 7B in Rotterdam heeft energielabel C.

Is €255.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €255.000 ligt 27% onder de gemiddelde vraagprijs van €350.600 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs in Schiebroek is €420.015, maar die is gebaseerd op grotere woningen (gemiddeld 83 m²). Deze studio is 44 m², dus de prijs per m² is €5.795, terwijl het buurtgemiddelde €4.434 per m² is. De prijs is marktconform voor een studio.

Hoe is de buurt Schiebroek om in te wonen?

Schiebroek is een stedelijke wijk met veel voorzieningen. Bewoners geven de buurt een 7,5. Er zijn klachten over zwerfafval en overlast van hangjongeren, maar ook waardering voor de ligging. De buurt heeft veel groen, parken en scholen. Het is een gemengde wijk met zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, de PLUS-supermarkt zit op 44 meter, Albert Heijn op 386 meter en Lidl op 712 meter. Basisscholen zoals Fatimaschool (178 m) en De Wilgenstam (207 m) zijn op loopafstand. Voortgezet onderwijs is er met Melanchthon Mavo Schiebroek op 467 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 31,3% van de woningen label A+ en 12,5% label C. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit type.

Hoeveel studio's zijn er te koop in Schiebroek?

Er staan momenteel 10 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan een deel studio's. De gemiddelde vraagprijs voor een koopwoning is €350.600, maar studio's zijn vaak goedkoper. Deze studio is met €255.000 een van de voordeligere opties.

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn 1.061 misdrijven geregistreerd, maar dat getal is niet per inwoner uitgesplitst. Bewoners melden overlast van hangjongeren en rommel. Het is een stedelijke omgeving met een hoge bevolkingsdichtheid (2.568 adressen per km²).