Studio te koop: Kronehoefstraat 44, Eindhoven
KopenEindhovenStudio'sKronehoefstraat 44

Kronehoefstraat 44

Kronehoef, Eindhoven

€ 295.000
Buurt Kronehoef, EindhovenBekijk buurt
Jumbo op 228m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio met karakter in Kronehoef

Deze studio aan de Kronehoefstraat 44 is een fijne, compacte woning in een levendige buurt. Het pand uit 1928 heeft een oppervlakte van 43 m² en energielabel D. Met een vraagprijs van €295.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere studios in Eindhoven.

Buurt Kronehoef

Kronehoef is een gemengde buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 8,1. Een bewoner zegt: 'Goed en gezellig. Mooi waar ik woon, iedereen zegt goede dag. Dichtbij alle voorzieningen.' Een ander noemt het 'heel erg fijne en veilige buurt dichtbij de stad'. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Bekijk meer over de buurt Kronehoef.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Ook de Lidl en Ekoplaza zijn dichtbij. Basisscholen zoals Tarieq Ibnoe Ziyad en 't Palet zitten op loopafstand. De gemeente Eindhoven biedt verder volop stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 295.000
Prijs per m²€ 6.860
Woonoppervlakte43m²
Perceeloppervlakte94m²
Bouwjaar1928
EnergielabelD
BuurtKronehoef
WijkErp
GemeenteEindhoven

Locatie

Kronehoefstraat 44, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.3
Jan van Bree
14-08-2025
Omgeving en wonen

Goed en gezellig. Mooi waar ik woon, Iedereen zegt goede dag. Dichtbij alle voorzieningen. Gezellige buurt.

7.9
Jan van Bree
02-07-2025
Goed…gezellig…vriendelijk en schoonde meeste mensen groeten je..

Veel mensen groeten je Schoon, en veel winkels in de buurt.. Dicht bij het centrum..en bushalte

8.3
Lisanne
25-06-2024
Fijne buurt

Heel erg fijne en veilige buurt dichtbij de stad en heel veel mogelijk heden

Buurt statistieken

Gegevens uit Kronehoef

Inwoners4.750
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Kronehoef

Woningvoorraad2.764
Gem. WOZ-waarde€ 278.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

60 binnen 5 km

Jumbo
Boschdijk 289
228m
Albert Heijn
Woenselse Markt 5
322m
Lidl
Woenselse Markt 38
355m

Scholen

88 binnen 5 km

Tarieq Ibnoe Ziyad
Basisonderwijs · 399 leerlingen
203m
't Palet
Basisonderwijs · 310 leerlingen
414m
De Wereldwijzer, basisonderwijs voor nieuwkomers
Basisonderwijs · 143 leerlingen
462m

Veelgestelde vragen

Over Kronehoefstraat 44, Eindhoven

Welk energielabel heeft Kronehoefstraat 44?

De woning aan Kronehoefstraat 44 in Eindhoven heeft energielabel D.

Is €295.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €295.000 ligt ongeveer 30% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€423.000). Houd er rekening mee dat het om een studio van 43 m² gaat, terwijl het buurtgemiddelde 97 m² is. De prijs per m² is met €6.860 wel hoger dan het buurtgemiddelde van €4.580. Het is een marktconforme prijs voor een kleine woning in een centrum nabije buurt.

Hoe is de buurt Kronehoef om in te wonen?

Bewoners geven de buurt gemiddeld een 8,1. Ze waarderen de gezelligheid, de vriendelijke sfeer en de nabijheid van winkels en het centrum. De buurt is veilig en schoon, met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een actieve gemeenschap.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel D. Dat betekent dat het energieverbruik gemiddeld is voor een woning uit 1928. In de buurt heeft 42,9% van de koopwoningen label D of lager. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet zo laag als bij nieuwbouw. Het is goed om te weten dat label D niet extreem zuinig is, maar ook niet uitzonderlijk hoog.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo op 228 meter, Albert Heijn op 322 meter en Lidl op 355 meter. Ook zijn er basisscholen zoals Tarieq Ibnoe Ziyad (203 m) en 't Palet (414 m). Voor voortgezet onderwijs is De Rooi Pannen op 718 meter. Alles is goed bereikbaar te voet of met de fiets.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,3 kilometer afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima voor forenzen die met de trein naar werk of studie reizen. Ook bushaltes zijn in de buurt, zoals bewoners aangeven.

Wat is de sfeer in de straat?

De Kronehoefstraat ligt in een rustige maar levendige buurt. Bewoners groeten elkaar en er heerst een vriendelijke sfeer. De straat is schoon en goed onderhouden. Doordat er veel voorzieningen dichtbij zijn, is het er prettig wonen voor zowel jongeren als ouderen.