Studio te koop: Nieuwe Haagdijk 69C1, Breda
KopenBredaStudio'sNieuwe Haagdijk 69C1

Nieuwe Haagdijk 69C1

Schorsmolen, Breda

€ 200.000
Buurt Schorsmolen, BredaBekijk buurt
Ekoplaza op 70m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in het centrum van Breda

Deze studio aan de Nieuwe Haagdijk is een compacte woning in het bruisende centrum van Breda. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met een vraagprijs van €200.000 ligt deze studio 38% onder het buurtgemiddelde, wat hem relatief betaalbaar maakt in vergelijking met andere studios in Breda.

Buurt Schorsmolen

Schorsmolen is een levendige buurt in het centrum van Breda, met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een gemiddeld rapportcijfer van 5,8. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is veilig en dichtbij alle winkels, soms krijg ik last van fietsen tijdens een festival of speciale evenementen, maar over het algemeen is het prima om hier te wonen." Een ander noemt het "een rustige buurt" en woont er al zes jaar zonder onaangename ervaringen. De buurt Schorsmolen telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Ekoplaza, die op 70 meter ligt, of naar de Albert Heijn op 417 meter. Ook zijn er meerdere scholen in de buurt, zoals Kbs De Weerijs op 122 meter en het Brederocollege op 881 meter. De gemeente Breda biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen, van restaurants tot parken.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KIN Makelaars Breda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 200.000
Prijs per m²€ 6.897
Woonoppervlakte29m²
Perceeloppervlakte66m²
Bouwjaar1960
BuurtSchorsmolen
WijkBreda centrum
GemeenteBreda

Locatie

Nieuwe Haagdijk 69C1, Breda

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 3 bewoners

3.8
olivier
12-05-2025
junkenhol

veel drugs verslaafde en daklozen die hier rondhangen. voor de deur lijkt het op een vuilstort niemand ruimt het op gemeente doet er niks aan

7.6
Dee
30-11-2023
Dichtbij alle winkels

Mijn buurt is veilig en dichtbij alle winkels, soms krijg ik last van fietsen tijdens een festival of speciale evenementen, maar over het algemeen is het prima om hier te wonen

6.0
Kimberley
29-07-2023
Rustige buurt

Ik ben al 6 jaar woonzaam in deze wijk. En ik heb nooit onaangename ervaringen gehad.

Buurt statistieken

Gegevens uit Schorsmolen

Inwoners3.590
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Schorsmolen

Woningvoorraad2.309
Gem. WOZ-waarde€ 241.000
Koopwoningen19%
Huurwoningen81%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Ekoplaza
Nieuwe Haagdijk 7
70m
Albert Heijn
Haagdijk 108
417m
Albert Heijn
Nieuwstraat 45
664m

Scholen

68 binnen 5 km

Kbs De Weerijs
Basisonderwijs · 155 leerlingen
122m
De Singel SO
Speciaal onderwijs · 109 leerlingen
616m
Brederocollege HAVO
Speciaal onderwijs · 160 leerlingen
881m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwe Haagdijk 69C1, Breda

Is €200.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €200.000 ligt 38% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€322.975). De gemiddelde prijs per vierkante meter in Schorsmolen is €5.175, wat voor deze studio van 29 m² neerkomt op €6.897 per m². Dat is hoger dan het buurtgemiddelde, maar de lage totale prijs maakt hem toegankelijk voor starters.

Hoe is de buurt Schorsmolen om in te wonen?

Schorsmolen is een centraal gelegen buurt met veel voorzieningen. Bewoners geven een gemiddeld cijfer van 5,8. Sommigen waarderen de nabijheid van winkels, anderen noemen overlast van evenementen of zwerfafval. Het is een levendige buurt met veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, op 70 meter zit Ekoplaza, een biologische supermarkt. Ook zijn er Albert Heijn (417 m), Coop (760 m) en Jumbo (795 m) op loopafstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Breda ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 17 minuten lopen.

Is de woning geschikt voor een starter?

Met een prijs van €200.000 en een oppervlakte van 29 m² is deze studio een betaalbare optie voor een alleenstaande starter. De ligging in het centrum biedt veel voorzieningen om de hoek.

KIN Makelaars Breda
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
KIN Makelaars Breda
huispedia.nl
Bekijk
KIN Makelaars Breda
funda.nl
Bekijk