Studio te koop: Noetselerweg 41, Nijverdal
Verkocht onder voorbehoud
KopenHellendoornStudio'sNoetselerweg 41

Noetselerweg 41

Noetsele II en III, Hellendoorn

€ 325.000
Buurt Noetsele II en III, NijverdalBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
AI-samenvatting

Een studio met karakter in Nijverdal

Deze studio aan de Noetselerweg 41 is een bijzondere vondst: een compacte woning uit 1950, midden in Nijverdal. Met 38 vierkante meter woonoppervlak is het een knusse basis. De vraagprijs van €325.000 is aan de hoge kant voor een studio, maar dat past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Vergelijk het aanbod van studios in Hellendoorn om een beeld te krijgen.

De buurt Noetsele II en III

De buurt Noetsele II en III is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen en de sfeer gemoedelijk is. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld, maar de cijfers laten een stabiele, veilige omgeving zien met weinig misdrijven.

Het dagelijks leven in de straat

De Noetselerweg ligt in een straat waar het leven gewoon doorgaat. 's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Aldi, beide op een paar minuten lopen. Voor de kinderen zijn er basisscholen om de hoek: Christelijke basisschool Prinses Marijke op 335 meter en De Rietslenke op 562 meter. Ook de middelbare school is dichtbij, op 500 meter. De gemeente Hellendoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

De woning wordt op het moment van schrijven via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Team Sanders Makelaars op Funda. Het is een unieke kans in een gewilde buurt.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 8.553
Woonoppervlakte38m²
Perceeloppervlakte1432m²
Bouwjaar1950
BuurtNoetsele II en III
WijkNijverdal West
GemeenteHellendoorn

Locatie

Noetselerweg 41, Nijverdal

Buurt statistieken

Gegevens uit Noetsele II en III

Inwoners1.210
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Grotestraat 135
821m
Aldi
Grotestraat 90-96
825m
PLUS
Smidsweg 7C
852m

Scholen

18 binnen 5 km

Christelijke basisschool Prinses Marijke
Basisonderwijs · 255 leerlingen
335m
De Rietslenke
Basisonderwijs · 224 leerlingen
562m
Basisschool Talentrijk
Basisonderwijs · 213 leerlingen
1041m

Veelgestelde vragen

Over Noetselerweg 41, Nijverdal

Is €325.000 een realistische prijs voor een studio van 38 m²?

De vraagprijs van €325.000 is aan de hoge kant voor een studio van 38 m² in Nijverdal. Vergelijkbare studio's in de regio zijn vaak goedkoper, maar de prijs wordt mede bepaald door de schaarste en de gunstige ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Nijverdal, op 1,8 km van het treinstation. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo (821 m), Aldi (825 m) en PLUS (852 m). Ook zijn er basisscholen dichtbij, waaronder Christelijke basisschool Prinses Marijke op 335 m en De Rietslenke op 562 m. Voortgezet onderwijs is op 500 m afstand.

Wat is de sfeer in de buurt Noetsele II en III?

De buurt is rustig en heeft een gemengde bevolking: veel gezinnen en ouderen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit (16 misdrijven in de laatste cijfers). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele woonomgeving.

Hoe oud is de woning en wat is de staat?

De woning is gebouwd in 1950, dus het is een oudere studio. De staat van onderhoud wordt niet specifiek genoemd in de gegevens. Het is aan te raden om bij bezichtiging te letten op isolatie, verwarming en eventuele gebreken.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de gegevens wordt geen parkeersituatie genoemd. Aangezien het een studio betreft in een woonwijk, is er waarschijnlijk parkeergelegenheid op straat. Het is goed om dit bij de makelaar te checken.