Studio te koop: Noord Binnensingel 11B, Venlo
KopenVenloStudio'sNoord Binnensingel 11B

Noord Binnensingel 11B

Binnenstad-Noord, Venlo

€ 249.000
Buurt Binnenstad-Noord, VenloBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio met karakter in de Venlose binnenstad

Deze studio aan de Noord Binnensingel 11B is een knusse woning met een rijke geschiedenis. Het pand uit 1920 ademt sfeer, met een energielabel E, dat betekent dat je nog wat kunt doen aan de isolatie, maar de ligging maakt veel goed. Met 38 vierkante meter is het compact, maar voor een eerste koopwoning of een slimme investering is de prijs van €249.000 marktconform. Vergelijk je met andere studios in Venlo, dan zie je dat dit een realistische vraagprijs is voor een woning in het centrum.

Binnenstad-Noord: levendig en stedelijk

De buurt Binnenstad-Noord is een van de meest stedelijke delen van Venlo, met een hoge dichtheid aan voorzieningen en een mix van jong en oud. De buurt telt ruim 1300 inwoners, waarvan veel alleenstaanden, logisch voor een centrumwijk. Het is een plek waar je de stad voelt: winkels, horeca en cultuur liggen om de hoek. Omdat er geen bewonersreviews beschikbaar zijn, kun je het beste zelf een keer door de straat lopen om de sfeer te proeven.

Dagelijks leven: alles binnen handbereik

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Jumbo, die op loopafstand zit, twee straten verder. Ook een Aldi en een AH XL zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. Voor schoolgaande kinderen is er de St Martinus Basisschool om de hoek, en het Valuascollege voor voortgezet onderwijs ligt er vlakbij. De gemeente Venlo biedt een compleet voorzieningenniveau, van bibliotheek tot park, allemaal op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verstegen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 249.000
Prijs per m²€ 6.553
Woonoppervlakte38m²
Perceeloppervlakte173m²
Bouwjaar1920
EnergielabelE
BuurtBinnenstad-Noord
WijkVenlo-Centrum
GemeenteVenlo

Locatie

Noord Binnensingel 11B, Venlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad-Noord

Inwoners1.340
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Straelseweg 183
669m
Jumbo
Tegelpoort 1
736m
Jumbo
Vinckenhofstraat 90
957m

Scholen

38 binnen 5 km

Valuascollege
Voortgezet onderwijs · 2248 leerlingen
147m
St Martinus Basisschool
Basisonderwijs · 190 leerlingen
258m
Venlose Montessorischool
Basisonderwijs · 120 leerlingen
477m

Veelgestelde vragen

Over Noord Binnensingel 11B, Venlo

Welk energielabel heeft Noord Binnensingel 11B?

De woning aan Noord Binnensingel 11B in Venlo heeft energielabel E.

Is €249.000 een realistische prijs voor een studio van 38 m² in Venlo?

Ja, voor een studio in de binnenstad van Venlo is dit een marktconforme prijs. De prijs per vierkante meter ligt rond de €6.550, wat gebruikelijk is voor een centrumlocatie. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten, maar de ligging en het karakter van het pand maken het een eerlijke vraagprijs.

Wat kun je verwachten van de buurt Binnenstad-Noord?

Binnenstad-Noord is een levendige, stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen, en de sfeer is bruisend. Het is een echte stadswijk, dus reken op wat geluid van het centrum, maar ook op een rijke mix aan winkels, restaurants en cultuur.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label E?

Energielabel E betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is, wat kan leiden tot hogere stookkosten. Zonder concrete verbruiksgegevens is het lastig een bedrag te noemen, maar reken op een energierekening die hoger ligt dan bij een woning met label A of B.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In de binnenstad van Venlo is parkeren vaak betaald of vergunninghoudersgebied.

Hoe is het openbaar vervoer vanuit deze studio?

Het treinstation van Venlo ligt op 1,5 kilometer afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor een centrumwoning.

Wat is de gemiddelde huishoudensgrootte in deze buurt?

In Binnenstad-Noord is de gemiddelde huishoudensgrootte 1,8 personen, wat lager is dan het landelijk gemiddelde. Dat past bij een stedelijke omgeving met veel eenpersoonshuishoudens en jonge stellen.