Studio te koop: Pletterijstraat 113A, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagStudio'sPletterijstraat 113A

Pletterijstraat 113A

Rivierenbuurt-Noord, Den Haag

€ 199.500
Buurt Rivierenbuurt-Noord, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 438m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in de Rivierenbuurt-Noord

Deze studio aan de Pletterijstraat 113A in Den Haag is een knusse woning in een levendige buurt. Met 36 m² woonoppervlak is het een compacte plek. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. De vraagprijs van €199.500 is aanzienlijk lager dan het gemiddelde in de buurt, wat deze studio tot een opvallende optie maakt. Bekijk ook andere studios in Den Haag voor een breder beeld.

De buurt: Rivierenbuurt-Noord

De Rivierenbuurt-Noord is een stedelijke wijk met een hoge bevolkingsdichtheid. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een diverse gemeenschap zien. De buurt Rivierenbuurt-Noord heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7, wat past bij een stadsbuurt met veel alleenstaanden.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (op 438 meter) of bij de Jumbo (505 meter). Voor de kleintjes is kinderdagverblijf De Parachute op loopafstand (1,3 km). Basisscholen zoals de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer (2,1 km) en het Sint-Maartenscollege (2,1 km) zijn ook bereikbaar. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 199.500
Prijs per m²€ 5.542
Woonoppervlakte36m²
Perceeloppervlakte156m²
Bouwjaar1916
EnergielabelC
BuurtRivierenbuurt-Noord
WijkStationsbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Pletterijstraat 113A, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Rivierenbuurt-Noord

Inwoners3.890
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Rivierenbuurt-Noord

Woningvoorraad1.980
Gem. WOZ-waarde€ 336.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen74%

Supermarkten

87 binnen 5 km

Albert Heijn
Stationsplein 75
438m
Jumbo
Stationsplein 1
505m
Albert Heijn
Turfmarkt 103
587m

Scholen

17 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1313m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
2120m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
2130m

Veelgestelde vragen

Over Pletterijstraat 113A, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Pletterijstraat 113A?

De woning aan Pletterijstraat 113A in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is de prijs van €199.500 marktconform voor deze studio?

De vraagprijs van €199.500 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.619.587) en ook onder de mediaan (€575.000). Houd er rekening mee dat het om een kleine studio van 36 m² gaat, terwijl het buurtgemiddelde 111 m² is. De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de absolute prijs is laag voor Den Haag.

Wat is de ligging van deze studio ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 0,9 km afstand, dus op ongeveer tien minuten lopen. Dit maakt het een goede optie voor reizen per trein.