Studio te koop: Roekelseweg 48B28, Wekerom
KopenEdeStudio'sRoekelseweg 48B28

Roekelseweg 48B28

Wekeromse Zand, Ede

€ 225.000
Buurt Wekeromse Zand, WekeromBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
41% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een studio midden in de natuur

Deze studio aan de Roekelseweg in Wekerom is een bijzondere plek: een compacte woning van 25 m², gebouwd in 1970, midden in het groen. Het is een stille wereld, ver weg van de stadse drukte. De vraagprijs van €225.000 is aan de hoge kant voor een studio, maar de unieke ligging en het recreatieve karakter maken het een bijzondere optie. Bekijk ook andere studios in Ede voor vergelijkbare prijzen.

Wekeromse Zand: een rustige buurt in de natuur

De buurt Wekeromse Zand is dunbevolkt en zeer landelijk. Met 410 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 48 is het een van de rustigste plekken van Nederland. De meeste huishoudens zijn zonder kinderen, en de bewoners zijn vaak wat ouder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek voor wie stilte zoekt. Lees meer over de buurt Wekeromse Zand.

Dagelijks leven: voorzieningen op afstand

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkt, Coop, ligt op ruim een kilometer afstand, om de hoek dus. Ook de School met de Bijbel Wekerom is op loopafstand. Andere scholen en winkels liggen verder weg, maar in de gemeente Ede vind je alles wat je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bosrijck Makelaars & Taxateurs B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 225.000
Prijs per m²€ 9.000
Woonoppervlakte25m²
Perceeloppervlakte33765m²
Bouwjaar1970
BuurtWekeromse Zand
WijkWekerom
GemeenteEde

Locatie

Roekelseweg 48B28, Wekerom

Buurt statistieken

Gegevens uit Wekeromse Zand

Inwoners410
Mannen60%
Vrouwen39%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Edeseweg 118
1305m
SPAR
Dorpsstraat 4a
3076m
PLUS
Dorpsstraat 28
3523m

Scholen

5 binnen 5 km

School met de Bijbel Wekerom
Basisonderwijs · 262 leerlingen
1212m
School Met De Bijbel De Zaaier
Basisonderwijs · 224 leerlingen
3168m
Ericaschool
Basisonderwijs · 145 leerlingen
3212m

Veelgestelde vragen

Over Roekelseweg 48B28, Wekerom

Is €225.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €225.000 is aan de hoge kant voor een studio van 25 m², maar de ligging in een zeer rustige, landelijke omgeving is uniek. Vergelijkbare studio's in Ede zijn vaak goedkoper, maar zelden zo groen en stil. Of de prijs marktconform is, hangt af van wat je zoekt: woonruimte of een recreatieve plek.

Hoe is het openbaar vervoer in Wekerom?

Het treinstation ligt op 8,1 km afstand, dus dat is niet vlakbij.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Coop) is op 1,3 km, goed te doen met de fiets. De School met de Bijbel Wekerom ligt op 1,2 km. Andere voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en restaurant zijn op 3,6 km. Het is dus geen plek waar je alles om de hoek hebt.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een studio van 25 m², gebouwd in 1970. Het is een recreatiewoning, geen reguliere woning. Dat kan gevolgen hebben voor financiering en inschrijving. Check de voorwaarden bij aankoop.