Studio te koop: Rosendaalsestraat 228A, Arnhem
KopenArnhemStudio'sRosendaalsestraat 228A

Rosendaalsestraat 228A

Klarendal-Zuid, Arnhem

€ 190.000
Buurt Klarendal-Zuid, ArnhemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 230m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in Klarendal

Deze studio aan de Rosendaalsestraat in Arnhem is een fijne, compacte woning met een energielabel B. Het bouwjaar 1940 geeft de woning karakter, en met 34 vierkante meter woonoppervlak is het een praktische basis. De vraagprijs van €190.000 is marktconform voor studios in Arnhem.

Buurt Klarendal-Zuid

Klarendal-Zuid is een levendige en diverse buurt. Een bewoner zegt: "Heel fijn om te wonen." Een ander noemt het "een volksbuurt in ontwikkeling" met een goede sfeer overdag. De buurt is dichtbevolkt, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt Klarendal-Zuid een 7,44.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (230 meter). Ook de PLUS en Coop zijn op loopafstand. Basisschool Kunstrijk zit twee straten verder (311 meter), en voor voortgezet onderwijs kun je naar het VMBO 't Venster of het Thomas a Kempis College. De gemeente Arnhem biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Moniek Koenders Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 190.000
Prijs per m²€ 5.588
Woonoppervlakte34m²
Perceeloppervlakte444m²
Bouwjaar1940
EnergielabelB
BuurtKlarendal-Zuid
WijkKlarendal
GemeenteArnhem

Locatie

Rosendaalsestraat 228A, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.8
Johan van marwyk
20-01-2026
Goed

Heel fijn om te wonen

8.1
Johan van marwyk
25-11-2025
Zeer goed woon met plezier

Zeer goed

6.4
L
29-08-2024
Een volksbuurt in ontwikkeling

Het is een levendige en erg diverse buurt. De sfeer is overdag goed, maar voelt 's avonds wat grimmiger. Het is dicht bevolkt en daardoor vaak ook redelijk druk. Je hebt een supermarkt, bakker, kaasboer, snackbar, kappers en andere voorzieningen in de buurt. De bereikbaarheid is goed: met station Velperpoort ben je er zo en verder is het met de auto ook goed bereikbaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Klarendal-Zuid

Inwoners2.215
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

45 binnen 5 km

Albert Heijn
Klarendalseweg 139
230m
PLUS
Spijkerlaan 26
713m
Coop
Hommelseweg 100
772m

Scholen

62 binnen 5 km

Basisschool Kunstrijk
Basisonderwijs · 164 leerlingen
311m
VMBO 't Venster
Voortgezet onderwijs · 613 leerlingen
537m
Thomas a Kempis College
Voortgezet onderwijs · 1450 leerlingen
658m

Veelgestelde vragen

Over Rosendaalsestraat 228A, Arnhem

Welk energielabel heeft Rosendaalsestraat 228A?

De woning aan Rosendaalsestraat 228A in Arnhem heeft energielabel B.

Is €190.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €190.000 voor een studio van 34 m² in Klarendal-Zuid is marktconform. Vergelijkbare studio's in Arnhem worden vaak rond dit bedrag aangeboden. Het energielabel B is gunstig, wat de maandlasten relatief laag houdt. De prijs weerspiegelt de ligging in een levendige buurt met goede voorzieningen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 500 meter afstand. Ook met de auto is de buurt goed te bereiken. De omgevingsadressendichtheid is hoog (4638), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor type buurt is Klarendal-Zuid?

Klarendal-Zuid is een dichtbevolkte, diverse buurt met veel eenpersoonshuishoudens. Bewoners waarderen de levendigheid en de mix van culturen. Overdag is de sfeer goed, al voelt het 's avonds soms wat grimmiger. De buurt heeft een eigen supermarkt, bakker en andere voorzieningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Kunstrijk ligt op 311 meter, en voor voortgezet onderwijs zijn er het VMBO 't Venster (537 meter) en het Thomas a Kempis College (658 meter). Ook het Stedelijk Gymnasium Arnhem is dichtbij.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt heeft een totaal van 182 misdrijven, maar dit cijfer zegt niet alles over de dagelijkse veiligheid. Bewoners geven aan dat de sfeer overdag goed is, maar 's avonds wat grimmiger kan aanvoelen. Het is een levendige, dichtbevolkte wijk waar je je bewust bent van je omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?