Studio te koop: van Hasseltkade 13B03, Maastricht
Verkocht onder voorbehoud
KopenMaastrichtStudio'svan Hasseltkade 13B03

van Hasseltkade 13B03

Boschstraatkwartier, Maastricht

€ 195.000
Buurt Boschstraatkwartier, MaastrichtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 151m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een studio in een historisch pand

Deze studio aan de van Hasseltkade 13B-03 in Maastricht is gevestigd in een pand uit 1761. Het is een compacte woning van 28 m². De vraagprijs van €195.000 is scherp vergeleken met andere studios in Maastricht, waar de gemiddelde prijs hoger ligt.

Buurt Boschstraatkwartier

Het Boschstraatkwartier is een levendige buurt in het centrum van Maastricht. Met 1970 inwoners en veel eenpersoonshuishoudens (1190) is het een plek waar veel alleenstaanden en studenten wonen. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich. Bekijk de buurt Boschstraatkwartier voor meer informatie.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Jumbo om de hoek (151 meter) of de SPAR twee straten verder (316 meter). Voor de dagelijkse boodschappen is er ook Albert Heijn op 469 meter. Kinderen kunnen naar Basisschool Wyck (528 meter) of Montessori Basisschool (592 meter). De gemeente Maastricht biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Nova Living Real Estate B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 195.000
Prijs per m²€ 6.964
Woonoppervlakte28m²
Perceeloppervlakte300m²
Bouwjaar1761
EnergielabelB
BuurtBoschstraatkwartier
WijkCentrum
GemeenteMaastricht

Locatie

van Hasseltkade 13B03, Maastricht

Buurt statistieken

Gegevens uit Boschstraatkwartier

Inwoners1.970
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Boschstraatkwartier

Woningvoorraad1.499
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen16%
Huurwoningen83%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Jumbo
Laag Mosae Forum 26
151m
SPAR
Boschstraat 46-48
316m
Albert Heijn
Helmstraat 4
469m

Scholen

44 binnen 5 km

Basisschool Wyck
Basisonderwijs · 170 leerlingen
528m
Montessori Basisschool
Basisonderwijs · 394 leerlingen
592m
Montessori College Maastricht voor Atheneum en Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 22 leerlingen
759m

Veelgestelde vragen

Over van Hasseltkade 13B03, Maastricht

Welk energielabel heeft van Hasseltkade 13B03?

De woning aan van Hasseltkade 13B03 in Maastricht heeft energielabel B.

Is €195.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €195.000 ligt 37% onder het buurtgemiddelde van €310.722. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.893, wat voor deze 28 m² neerkomt op €6.964 per m². Dat is hoger dan het buurtgemiddelde, maar de lage totale prijs maakt het een betaalbare optie in het centrum van Maastricht.

Hoeveel studio's zijn er te koop in het Boschstraatkwartier?

In het Boschstraatkwartier staan momenteel 9 koopwoningen te koop, waarvan een deel studio's. De prijzen variëren van €169.000 tot €400.000. Deze studio is met €195.000 een van de goedkopere opties.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 42,9% van de woningen label A en 42,9% label B. Omdat het pand uit 1761 stamt, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het energielabel en de isolatie.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Maastricht ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3750 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met goede OV-verbindingen.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel voorzieningen op loopafstand. Binnen 600 meter vind je meerdere supermarkten (Jumbo, SPAR, Albert Heijn) en basisscholen. Ook een restaurant is op 300 meter en een park op 600 meter. De huisartsenpraktijk is op 700 meter.

Hoe veilig is het Boschstraatkwartier?

In de buurt zijn 284 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is het lastig te duiden. Het is een stedelijk gebied met veel horeca en winkels, wat invloed kan hebben op de veiligheidsbeleving.

Nova Living Real Estate B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen