Tussenwoning te koop: Aalbessenlaan 5, Wateringen
12 uur geleden ontdekt
KopenWestlandTussenwoningenAalbessenlaan 5

Aalbessenlaan 5

Essellanden, Westland

€ 610.000
Buurt Essellanden, WateringenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 143m²
143m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Wateringen

Deze tussenwoning aan de Aalbessenlaan in Wateringen ademt rust en ruimte. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het niet duidelijk hoe zuinig de woning is. Met 143 m² woonoppervlak en een perceel van 147 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2004. De vraagprijs van €610.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €676.900 voor verkochte woningen. Bekijk ook andere tussenwoningen in Westland.

De buurt Essellanden

Essellanden is een rustige, groene buurt in Wateringen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (82%) en koopwoningen (75%). Er wonen veel gezinnen: 570 huishoudens met kinderen tegenover 285 zonder. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,7 personen. De buurt heeft een lage criminaliteit met 40 misdrijven per jaar. Lees meer over de buurt Essellanden.

Het leven aan de Aalbessenlaan

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl op 587 meter of de Albert Heijn op 605 meter, allebei om de hoek. Ook is er een SPAR express op 718 meter. Voor kinderen zijn er basisscholen dichtbij: WSKO St. Jozefbasisschool op 318 meter en OBS De Kyckert op 800 meter. Het treinstation ligt op 5,8 km afstand. De gemeente Westland biedt verder voorzieningen zoals een park op 600 meter en een restaurant op 1,3 km.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Agterberg Makelaardij op Funda. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 610.000
Prijs per m²€ 4.266
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte147m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtEssellanden
WijkWateringen
GemeenteWestland

Locatie

Aalbessenlaan 5, Wateringen

Buurt statistieken

Gegevens uit Essellanden

Inwoners2.890
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Essellanden

Woningvoorraad1.080
Gem. WOZ-waarde€ 477.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Lidl
Parijsplein 3
587m
Albert Heijn
Parijsplein 19
605m
SPAR express
Oosteinde 70 B
718m

Scholen

43 binnen 5 km

WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
318m
OBS De Kyckert
Basisonderwijs · 314 leerlingen
800m
WSKO Mariaschool
Basisonderwijs · 285 leerlingen
867m

Veelgestelde vragen

Over Aalbessenlaan 5, Wateringen

Welk energielabel heeft Aalbessenlaan 5?

De woning aan Aalbessenlaan 5 in Wateringen heeft energielabel A.

Is €610.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €610.000 ligt onder het gemiddelde van verkochte woningen in de buurt (€676.900). De gemiddelde verkooptijd was 83 dagen. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en het energielabel, dat niet in de advertentie staat.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt hebben alle woningen energielabel A, maar dat zegt niets over deze specifieke woning.

Hoe groot is de tuin bij deze woning?

Het perceel is 147 m², maar of dat volledig tuin is, staat niet in de advertentie. De woning heeft een oppervlakte van 143 m².

Zijn er scholen in de buurt?