Tussenwoning te koop: Akersteenweg 100, Maastricht
KopenMaastrichtTussenwoningenAkersteenweg 100

Akersteenweg 100

Heer, Maastricht

€ 279.900
Buurt Heer, MaastrichtBekijk buurt
Albert Heijn op 161m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in Maastricht-Heer

Deze tussenwoning aan de Akersteenweg ademt de sfeer van een volksbuurt uit de jaren dertig. Met 93 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 245 m² is het een woning met potentie. De vraagprijs van €279.900 ligt fors onder het buurtgemiddelde, wat deze woning tot een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Maastricht.

Buurt Heer: rustig en gemêleerd

Heer is een wijk met een mix van leeftijden: veel 65-plussers en 25-45-jarigen, maar relatief weinig jongeren. De enige bewoner die een review achterliet, zegt: 'Veel ouderen, weinig jongeren' en 'Er is weinig te doen voor jongeren'. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. De buurt Heer heeft een gemiddeld inkomen en een stedelijkheidsgraad van 2 (zeer sterk stedelijk).

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn (om de hoek) of PLUS (twee straten verder). Basisscholen zoals Basisschool Scharn en De Vlinderboom zijn op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met scholen als Bernard Lievegoed College en VMBO Porta Mosana College op een paar minuten lopen. De gemeente Maastricht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder HuisPortaal op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 279.900
Prijs per m²€ 3.010
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte245m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtHeer
WijkBuitenwijk Zuidoost
GemeenteMaastricht

Locatie

Akersteenweg 100, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.4
Clara
25-09-2025
Veel ouderen, weinig jongeren

Er is weinig te doen voor jongeren

Buurt statistieken

Gegevens uit Heer

Inwoners7.340
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Heer

Woningvoorraad3.662
Gem. WOZ-waarde€ 279.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen53%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Burg Cortenstraat 8
161m
PLUS
De Mandel 7.02
218m
Albert Heijn
Scharnerweg 110
1164m

Scholen

46 binnen 5 km

Bernard Lievegoed College
Voortgezet onderwijs · 950 leerlingen
389m
VMBO Porta Mosana College
Voortgezet onderwijs · 172 leerlingen
443m
VMBO Maastricht
Voortgezet onderwijs · 153 leerlingen
471m

Veelgestelde vragen

Over Akersteenweg 100, Maastricht

Welk energielabel heeft Akersteenweg 100?

De woning aan Akersteenweg 100 in Maastricht heeft energielabel C.

Is €279.900 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs ligt 34% onder het buurtgemiddelde van €423.375. Dat is opvallend laag, maar de woning is ook kleiner (93 m² versus gemiddeld 140 m²) en heeft energielabel C. Het is een scherpe prijs voor een tussenwoning met een ruime tuin in Maastricht.

Hoe groot is de tuin en wat kun je ermee?

Het perceel is 245 m², waarvan een deel tuin. Dat is ruim voor een tussenwoning. Je kunt er een terras aanleggen, een moestuin beginnen of gewoon genieten van de buitenruimte. De precieze indeling en ligging van de tuin zijn niet bekend.