Tussenwoning te koop: Apollolaan 69, Enschede
Verkocht onder voorbehoud
KopenEnschedeTussenwoningenApollolaan 69

Apollolaan 69

Oikos, Enschede

€ 325.000
Buurt Oikos, EnschedeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustige tussenwoning in Oikos

Deze tussenwoning aan de Apollolaan in Enschede ademt rust en ruimte. Met 104 m² woonoppervlak en een perceel van 112 m² is het een fijne plek voor wie houdt van een overzichtelijke indeling. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft energiekosten. De woning uit 1998 is onderdeel van een ruime straat in de buurt Oikos. Met een vraagprijs van €325.000 is deze woning scherp geprijsd vergeleken met andere tussenwoningen in Enschede.

De buurt Oikos

Oikos is een rustige, groene buurt in Glanerbrug. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (93%) en het overgrote deel is koop (79%). Het is een buurt waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. De buurt Oikos heeft een dorps karakter, maar ligt dicht bij de voorzieningen van Enschede. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 967, wat duidt op een rustige omgeving.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Jumbo, die om de hoek ligt (twee straten verder). Ook de Albert Heijn is op loopafstand (tien minuten lopen). Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: CBS Ouverture (vijf minuten lopen) en obs Glanerbrug-Zuid (tien minuten lopen). De gemeente Enschede biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier in Oikos geniet je van de rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Eerste Keus Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 3.125
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte112m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtOikos
WijkGlanerbrug en omgeving
GemeenteEnschede

Locatie

Apollolaan 69, Enschede

Buurt statistieken

Gegevens uit Oikos

Inwoners2.345
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Oikos

Woningvoorraad898
Gem. WOZ-waarde€ 315.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Jumbo
Schoolstraat 60
846m
Albert Heijn
Gronausestraat 1130
1068m
PLUS
Esmarkelaan 14
1771m

Scholen

26 binnen 5 km

CBS Ouverture
Basisonderwijs · 166 leerlingen
567m
obs Glanerbrug-Zuid
Basisonderwijs · 97 leerlingen
647m
Basisschool de Troubadour
Basisonderwijs · 185 leerlingen
742m

Veelgestelde vragen

Over Apollolaan 69, Enschede

Welk energielabel heeft Apollolaan 69?

De woning aan Apollolaan 69 in Enschede heeft energielabel B.

Is €325.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €325.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€378.778) en ook onder de mediaan (€400.000). De gemiddelde prijs per m² in Oikos is €3.148, wat bij 104 m² neerkomt op €327.392. De woning is dus marktconform geprijsd, eerder aan de scherpe kant.

Hoe is de buurt Oikos om in te wonen?

Oikos is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Het is een gezinsvriendelijke omgeving met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn weinig voorzieningen direct in de buurt, maar de dichtstbijzijnde supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,8 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. Dit is handig voor verbindingen naar Enschede en verder.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. CBS Ouverture ligt op 567 meter (ongeveer 7 minuten lopen), obs Glanerbrug-Zuid op 647 meter, en Basisschool de Troubadour op 742 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Enschede, op 4 km afstand.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1998?

Een woning uit 1998 is relatief modern en heeft doorgaans minder onderhoud dan oudere huizen. Het energielabel B duidt op redelijke isolatie. Specifieke onderhoudspunten zijn niet bekend, maar je kunt denken aan regulier schilderwerk en cv-ketelonderhoud.

Wat is de sfeer in de straat?

De Apollolaan is een rustige straat in een woonwijk. De buurt is overwegend koop en eengezinswoningen, wat bijdraagt aan een stabiele, gezinsvriendelijke sfeer. Er zijn geen reviews van bewoners beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een rustige omgeving.

Eerste Keus Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.