Tussenwoning te koop: Atalanta 223, Zeewolde
Verkocht onder voorbehoud
KopenZeewoldeTussenwoningenAtalanta 223

Atalanta 223

Tweede woonwijk, Zeewolde

€ 400.000
Buurt Tweede woonwijk, ZeewoldeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Atalanta 223 in Zeewolde ademt rust en ruimte. Met 132 m² woonoppervlak en een perceel van 172 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De woning uit 1992 is goed onderhouden en heeft een fijne indeling. Voor een prijs van €400.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de populariteit van tussenwoningen in Zeewolde.

Tweede woonwijk: een fijne, veilige buurt

De buurt Tweede woonwijk scoort gemiddeld een 8,5 op basis van vier beoordelingen. Bewoners zijn enthousiast: "Fijne gezellige sfeer, mooi uit zich als je uit het raam kijkt zie je gelijk het strand" en "Gezellig, iedereen voelt zich veilig in de buurt dus is top". De buurt telt zo'n 4860 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een rustige, groene wijk waar kinderen veilig kunnen spelen.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn (op loopafstand) of de Lidl en Vomar, die ook vlakbij zijn. Kinderen kunnen naar basisschool De Bosruiter (150 meter) of De Wetering (366 meter). Voor voortgezet onderwijs is RSG Levant op ongeveer een kwartier lopen. De gemeente Zeewolde biedt verder volop recreatiemogelijkheden, zoals het strand en het park op 200 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Doornbos Haanen & Ferneij Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 400.000
Prijs per m²€ 3.030
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte172m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA
BuurtTweede woonwijk
WijkWijk 00
GemeenteZeewolde

Locatie

Atalanta 223, Zeewolde

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

8.3
Widnie
10-10-2025
Gezellige buurt, fijne sfeer

Fijne gezellige sfeer, mooi uit zich als je uit het raam kijkt zie je gelijk het strand

10
Joost
10-07-2024
Gezellig

Gezellig, iedereen voelt zich veilig in de buurt dus is top

7.4
Hugo
12-06-2024
Magnifiek

Allemaal hartstikke goed

8.4
Joost
10-06-2024
Gezellig, dichtbij het strand dus is ook echt een top buurt

Goed, weinig problemen

Buurt statistieken

Gegevens uit Tweede woonwijk

Inwoners4.860
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Kerkstraat 26
777m
Lidl
Gouwzee 27
916m
Vomar
Flevoplein 6
1008m

Scholen

23 binnen 5 km

Dr A Verschoor School
Speciaal onderwijs · 7 leerlingen
114m
De Bosruiter
Basisonderwijs · 91 leerlingen
150m
De Wetering
Basisonderwijs · 152 leerlingen
366m

Veelgestelde vragen

Over Atalanta 223, Zeewolde

Welk energielabel heeft Atalanta 223?

De woning aan Atalanta 223 in Zeewolde heeft energielabel A.

Is €400.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een tussenwoning van 132 m² met energielabel A in Zeewolde is €400.000 marktconform. De woning is ruim en heeft een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige woonwijk in Zeewolde. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 15,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je supermarkten zoals Albert Heijn (777 m), Lidl (916 m) en Vomar (1008 m). Ook zijn er basisscholen op loopafstand, zoals De Bosruiter (150 m) en De Wetering (366 m). Voor het voortgezet onderwijs is RSG Levant op 1 km.

Hoe veilig is de Tweede woonwijk?

De buurt wordt als veilig ervaren. Bewoners geven aan dat iedereen zich veilig voelt. Het aantal misdrijven in de buurt is 116, wat relatief laag is voor een wijk van deze omvang.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de kosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Dit label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.

Is er een tuin bij deze woning?

De woning heeft een perceel van 172 m², dus er is zeker buitenruimte. Of het een tuin is, wordt niet gespecificeerd, maar gezien het perceel is er waarschijnlijk een tuin aanwezig.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In de Tweede woonwijk is er voldoende parkeergelegenheid. De meeste woningen hebben een oprit of parkeerplaats, en er is ook parkeergelegenheid op straat.