Tussenwoning te koop: Avondroodstraat 10, Eindhoven
KopenEindhovenTussenwoningenAvondroodstraat 10

Avondroodstraat 10

’t Hofke, Eindhoven

€ 505.000
Buurt ’t Hofke, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
Lidl op 438m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in 't Hofke

Deze tussenwoning aan de Avondroodstraat voelt als een eigen plek in een groene, rustige buurt. Met 132 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel huis. De prijs van €505.000 is marktconform voor tussenwoningen in Eindhoven.

Buurt 't Hofke

De buurt 't Hofke, onderdeel van Oud-Tongelre, wordt door bewoners gewaardeerd om de rust en het dorpsgevoel. Een bewoner zegt: "Hele fijne buurt om te mogen wonen (oud Tongelre). Er is genoeg te doen in de buurt, voor jong en oud." Een ander noemt het "best saai omdat het meer aan de buitenkant van de stad is, maar wel best rustig." De buurt 't Hofke heeft een mix van inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde leeftijd.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, om de hoek. Ook de Jumbo is twee straten verder. Kinderen kunnen naar basisschool 't Karregat, op loopafstand, of Kindcentrum De Boog, ook vlakbij. Voor voortgezet onderwijs is het Lorentz Casimir Lyceum tien minuten lopen. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder iQ Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 505.000
Prijs per m²€ 3.826
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte146m²
Bouwjaar1972
EnergielabelA
Buurt’t Hofke
WijkOud-Tongelre
GemeenteEindhoven

Locatie

Avondroodstraat 10, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.7
Bloem
15-05-2025
Fijne buurt

Hele fijne buurt om te mogen wonen(oud Tongelre). Er is genoeg te doen in de buurt,voor jong en oud. Supermarkten in de buurt,bus in de buurt. Alles is in loop afstand of fiets te bereiken...uiteraard ook md auto.

8.1
Isabelle Huijben
24-01-2025
Best saai omdat het is meer aan de buitenkant van de stad en voelt meer als een dorp maar het is wel best rustig

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Hofke

Inwoners3.790
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

56 binnen 5 km

Lidl
Urkhovenseweg 16
438m
Jumbo
Pagelaan 9
672m
PLUS
Dirigentplein 85
1294m

Scholen

65 binnen 5 km

SALTO-basisschool 't Karregat
Basisonderwijs · 319 leerlingen
411m
Kindcentrum De Boog
Basisonderwijs · 326 leerlingen
550m
Lorentz Casimir Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1069 leerlingen
1103m

Veelgestelde vragen

Over Avondroodstraat 10, Eindhoven

Welk energielabel heeft Avondroodstraat 10?

De woning aan Avondroodstraat 10 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €505.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €505.000 is marktconform voor een tussenwoning van 132 m² met energielabel A in 't Hofke. De woning is gebouwd in 1972, maar het energielabel is uitstekend. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, dus het is goed om de markt in de gaten te houden.