Tussenwoning te huur: Baaksstraat 22, Simpelveld
17 minuten geleden ontdekt
HurenSimpelveldTussenwoningenBaaksstraat 22

Baaksstraat 22

Molsberg-Rodeput, Simpelveld

€ 1.350 p.m.
Buurt Molsberg-Rodeput, SimpelveldBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Baaksstraat in Simpelveld ademt rust en ruimte. Met 108 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 140 vierkante meter is er volop plek. De woning uit 1982 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De huurprijs van €1.350 is marktconform voor een tussenwoningen in Simpelveld van deze omvang.

Buurt Molsberg-Rodeput

De buurt Molsberg-Rodeput is een rustige woonwijk in Simpelveld. Een bewoner zegt: "Heerlijke rustige buurt. Gezellige rustige straat en buurt. Gezellige buren." De buurt telt zo'n 950 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Meer over de buurt Molsberg-Rodeput lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij PLUS en Aldi, beide op loopafstand. Ook basisscholen zoals Basisschool de Meridiaan zijn twee straten verder te vinden. Het centrum van Simpelveld is op loopafstand, met restaurants en een park om de hoek. De gemeente Simpelveld biedt een prettige woonomgeving met voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huurwoningen Parkstad.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 juli 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 1.350 p.m.
Prijs per m²€ 13 p.m.
Woonoppervlakte108m²
Perceeloppervlakte140m²
Bouwjaar1982
EnergielabelB
GemeenteSimpelveld

Locatie

Baaksstraat 22, Simpelveld

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Sandy
02-08-2023
Heerlijke rustige buurt

Gezellige rustige straat en buurt. Gezellige buren.

Buurt statistieken

Gegevens uit Molsberg-Rodeput

Inwoners950
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Kloosterplein 27
597m
Aldi
Marktstraat 1
703m
Lidl
Locht 117
2209m

Scholen

23 binnen 5 km

Basisschool de Meridiaan
Basisonderwijs · 323 leerlingen
1308m
Basisschool Bocholtz
Basisonderwijs · 305 leerlingen
2695m
ZMLK School St Jan Baptist
Speciaal onderwijs · 16 leerlingen
2871m

Veelgestelde vragen

Over Baaksstraat 22, Simpelveld

Welk energielabel heeft Baaksstraat 22?

De woning aan Baaksstraat 22 in Simpelveld heeft energielabel B.

Is €1.350 een eerlijke prijs voor deze woning?

De huurprijs van €1.350 is marktconform voor een tussenwoning van 108 m² met energielabel B in Simpelveld. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de regio.

Hoe is de buurt Molsberg-Rodeput om in te wonen?

De buurt wordt omschreven als heerlijk rustig en gezellig, met vriendelijke buren. Het is een groene wijk met veel eengezinswoningen, geschikt voor gezinnen en ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je PLUS (597 meter) en Aldi (703 meter). Ook Lidl en AH XL zijn binnen een paar kilometer bereikbaar.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,9 kilometer afstand. Dit is goed te doen met de auto of fiets.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, met lagere stookkosten dan woningen met een lager label.

Zijn er scholen in de omgeving?

Ja, basisscholen zoals Basisschool de Meridiaan (1,3 km) en Basisschool Bocholtz (2,7 km) zijn goed bereikbaar. Ook is er voortgezet onderwijs op 6 km afstand.

Huurwoningen Parkstad
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Huurwoningen Parkstad
huurwoningenparkstad.nl
Bekijk
Huurwoningen Parkstad
huispedia.nl
Bekijk
Huurwoningen Parkstad
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de gemeente

3 woningen in de gemeente Simpelveld

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appBaaksstraat 22, Simpelveld
Bekijk