Tussenwoning te koop: Baarslaan 63, Voorhout
KopenTeylingenTussenwoningenBaarslaan 63

Baarslaan 63

Vissenbuurt, Teylingen

€ 849.000
Buurt Vissenbuurt, VoorhoutBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 213m²
213m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
40% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een groene, kindvriendelijke buurt

Deze tussenwoning aan de Baarslaan in Voorhout ademt ruimte. Met 213 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 258 vierkante meter is het een flinke woning, gebouwd in 1997. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft isolatie. De vraagprijs van €849.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk eens met andere tussenwoningen in Teylingen om te zien hoe deze woning zich verhoudt.

Vissenbuurt: rustig, groen en gewaardeerd

De Vissenbuurt is een rustige wijk in Voorhout, met veel groen en speelplekken. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,13. Een bewoner zegt: "Nooit problemen met de buurt gehad, altijd leuk wonen en een schone en groene buurt." De buurt telt veel gezinnen: van de 520 huishoudens hebben er 300 kinderen. Het is een echte eengezinswijk, met bijna alleen maar koopwoningen. Meer weten over de buurt Vissenbuurt?

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op nog geen tien minuten lopen. Ook Albert Heijn en Hoogvliet zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals obs De Achtbaan (twee straten verder) en Basisschool De Avonturier (vijf minuten lopen). Het treinstation ligt op ongeveer twintig minuten lopen. De gemeente Teylingen biedt een fijne mix van dorpse rust en stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woon4you Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 3.986
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte258m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtVissenbuurt
WijkVoorhout Oosthout
GemeenteTeylingen

Locatie

Baarslaan 63, Voorhout

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Sophie
04-07-2025
Mooie buurt met veel kinderen

Nooit problemen met de buurt gehad altijd leuk wonen en een schone en groene buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Vissenbuurt

Inwoners1.525
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Aldi
Oosthoutplein 5
853m
Albert Heijn
Jacoba van Beierenhof 29
1040m
Hoogvliet
Koetsiersweg 7
1066m

Scholen

30 binnen 5 km

obs De Achtbaan - Cluster
Basisonderwijs · 302 leerlingen
579m
Openbare basisschool De Achtbaan
Basisonderwijs · 600 leerlingen
610m
Basisschool De Avonturier
Basisonderwijs · 171 leerlingen
677m

Veelgestelde vragen

Over Baarslaan 63, Voorhout

Welk energielabel heeft Baarslaan 63?

De woning aan Baarslaan 63 in Voorhout heeft energielabel B.

Is €849.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €849.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Voorhout, maar het is een royale woning met 213 m² woonoppervlak en een perceel van 258 m². Het energielabel B en het bouwjaar 1997 zijn pluspunten. Vergelijk met andere tussenwoningen in Teylingen om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Vissenbuurt om in te wonen?

De Vissenbuurt wordt beoordeeld met een 8,13. Bewoners waarderen de rust, het groen en de netheid. Het is een kindvriendelijke buurt met veel gezinnen. Er zijn weinig eenpersoonshuishoudens, wat bijdraagt aan de rustige sfeer.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals obs De Achtbaan (610 meter) en Basisschool De Avonturier (677 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar ongeveer 2,6 kilometer.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,8 kilometer afstand, ongeveer twintig minuten lopen. Dat is prima te doen voor dagelijks woon-werkverkeer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het bouwjaar 1997 zorgt voor een goede basisisolatie.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Aldi op 853 meter, gevolgd door Albert Heijn op 1040 meter en Hoogvliet op 1066 meter. Allemaal op loopafstand.

Woon4you Makelaars & Taxateurs
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Woon4you Makelaars & Taxateurs