Tussenwoning te koop: Belcantoweg 14, Rosmalen
2 uur geleden ontdekt
KopenDen BoschTussenwoningenBelcantoweg 14

Belcantoweg 14

De Hoven, Den Bosch

€ 795.888
Buurt De Hoven, RosmalenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, jonge wijk

Deze tussenwoning aan de Belcantoweg in Rosmalen is gebouwd in 2015 en heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met 168 m² woonoppervlak en een perceel van 261 m² is het een royale woning voor een gezin. De vraagprijs van €795.888 ligt boven het gemiddelde van verkochte woningen in de buurt (€676.500), maar dat past bij het formaat en de moderne bouw. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Den Bosch.

De Hoven: een rustige, kindvriendelijke buurt

De woning staat in De Hoven, een buurt in de wijk De Groote Wielen. Het is een jonge wijk: alle woningen zijn na 2010 gebouwd. De buurt telt ruim 3000 inwoners, waarvan een groot deel kinderen, bijna een derde is jonger dan 15 jaar. Er zijn veel gezinnen en de sfeer is rustig. De buurt De Hoven is ruim opgezet met veel groen; het park of plantsoen ligt op een steenworp afstand.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, twee straten verder (723 m). Ook Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Basisschool ATO-kindcentrum De Hoven zit om de hoek (215 m), en voor voortgezet onderwijs is Rodenborch-College op loopafstand (381 m). De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen op een paar kilometer afstand.

Aangeboden via twee kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via Het Waare Huis makelaars en op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 juli 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.888
Prijs per m²€ 4.737
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte261m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA
GemeenteDen Bosch

Locatie

Belcantoweg 14, Rosmalen

Buurt statistieken

Gegevens uit De Hoven

Inwoners3.020
Mannen50%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit De Hoven

Woningvoorraad984
Gem. WOZ-waarde€ 516.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Albert Heijn
Groote Wielenlaan 385
723m
Jumbo
Vreeburg 10
1319m
Jumbo
Harry Coppensstraat 55
1488m

Scholen

18 binnen 5 km

ATO-kindcentrum De Hoven
Basisonderwijs · 433 leerlingen
215m
Rodenborch-College
Voortgezet onderwijs · 2280 leerlingen
381m
Kindcentrum De Terp
Basisonderwijs · 482 leerlingen
870m

Veelgestelde vragen

Over Belcantoweg 14, Rosmalen

Welk energielabel heeft Belcantoweg 14?

De woning aan Belcantoweg 14 in Rosmalen heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €795.888 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €676.500 in de buurt, maar deze woning is met 168 m² en een perceel van 261 m² groter dan veel andere woningen in De Hoven. De woning is gebouwd in 2015 en heeft energielabel A, wat bijdraagt aan de waarde. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt De Hoven om in te wonen?

De Hoven is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Bijna een derde van de inwoners is jonger dan 15 jaar. De woningen zijn allemaal na 2010 gebouwd, dus de buurt oogt modern en ruim. Er is weinig criminaliteit (38 misdrijven per jaar) en het park ligt op 100 meter afstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je ATO-kindcentrum De Hoven (215 m) en Rodenborch-College (381 m). Ook Kindcentrum De Terp (870 m) en Campus aan De Lanen (1092 m) zijn dichtbij. Er zijn in totaal 18 scholen binnen 5 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,6 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten fietsen of een korte busrit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de hele buurt hebben alle woningen energielabel A.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Albert Heijn zit op 723 m (twee straten verder), Jumbo op 1319 m en Lidl op 1488 m. Ook PLUS is binnen 2 km te vinden.

Het Waare Huis makelaars
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Het Waare Huis makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Het Waare Huis makelaars
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de wijk

6 woningen in de wijk De Groote Wielen

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appBelcantoweg 14, Rosmalen
Bekijk