Tussenwoning te koop: Bezembinder 31, Hendrik-Ido-Ambacht
Verkocht onder voorbehoud

Bezembinder 31

Volgerlanden-Oost, Hendrik-Ido-Ambacht

€ 599.000
Buurt Volgerlanden-Oost, Hendrik-Ido-AmbachtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning met een A+++ label

Deze tussenwoning uit 2023 in Hendrik-Ido-Ambacht is nog maar net gebouwd en dat merk je aan alles. Met een oppervlakte van 135 m² en een perceel van 133 m² is het een ruime woning voor een gezin. Het energielabel A+++ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €599.000 is marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Hendrik-Ido-Ambacht.

Volgerlanden-Oost: een fijne, rustige buurt

De woning staat in de buurt Volgerlanden-Oost, een wijk met veel gezinnen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Hele fijne buurt, dichtstbijzijnde winkels super dichtbij en alles is makkelijk bereikbaar!" Het enige nadeel dat genoemd wordt, is dat alles op zondag gesloten is en de wifi soms slecht. In de buurt wonen veel gezinnen met kinderen, en de meeste woningen zijn koopwoningen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die twee straten verder zit. Ook de Lidl en Dirk zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Willem de Zwijgerschool, die naast de deur ligt. De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Aangeboden door Maarten Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Maarten Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 4.437
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte133m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtVolgerlanden-Oost
WijkDe Volgerlanden
GemeenteHendrik-Ido-Ambacht

Locatie

Bezembinder 31, Hendrik-Ido-Ambacht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
caitlyn
16-11-2023
Hele fijne buurt, dichtstbijzijnde winkels super dichtbij en alles is makkelijk bereikbaar!

Ik woon hiet nog maar 3 jaar ongeveer maar het is een hele fijne buurt en zeer bereikbaar! Het enige nadeel is dat alles gesloten is op zondag en dat de service en wifi een beetje slecht is. maar verder een hele fijne ervaring

Buurt statistieken

Gegevens uit Volgerlanden-Oost

Inwoners5.220
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Volgerlanden-Oost

Woningvoorraad1.656
Gem. WOZ-waarde€ 508.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Jumbo
de Schoof 120
899m
Lidl
Winkelcentrum De Schoof 68
934m
Dirk
Sophiapromenade 78
1063m

Scholen

78 binnen 5 km

Willem de Zwijgerschool
Basisonderwijs · 362 leerlingen
238m
SOL Villa Ambacht, Dalton speel-ontwikkel-leerplei
Basisonderwijs · 276 leerlingen
411m
Christelijk IKC De Tweestroom
Basisonderwijs · 229 leerlingen
526m

Veelgestelde vragen

Over Bezembinder 31, Hendrik-Ido-Ambacht

Welk energielabel heeft Bezembinder 31?

De woning aan Bezembinder 31 in Hendrik-Ido-Ambacht heeft energielabel A+++.

Is €599.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €599.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €586.849 in de buurt, maar wel boven de minimumprijs van €557.335. De gemiddelde prijs per m² is €4.677, wat voor deze woning van 135 m² neerkomt op €4.437 per m². Dat is iets lager dan het buurtgemiddelde, dus de prijs is marktconform.

Hoe hoog zijn de energiekosten met label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen heeft. De stookkosten zijn daardoor laag, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen label A+ of hoger.

Wat is de sfeer in Volgerlanden-Oost?

Volgerlanden-Oost is een rustige, gezinsvriendelijke buurt. Bewoners waarderen de nabijheid van winkels en de goede bereikbaarheid. Een nadeel is dat veel winkels op zondag gesloten zijn. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een laag aantal eenpersoonshuishoudens.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Willem de Zwijgerschool ligt op 238 meter, SOL Villa Ambacht op 411 meter en Christelijk IKC De Tweestroom op 526 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, gemiddeld 1,8 km.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,9 km afstand. Dat is goed te doen met de fiets. Over busverbindingen zijn geen specifieke gegevens bekend, maar de buurt is goed bereikbaar met de auto.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 55 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de markt. De woning is pas op de markt, dus het is nog niet te zeggen hoe snel deze verkocht zal zijn.