Tussenwoning te huur: Bobinedonk 16, Maastricht
HurenMaastrichtTussenwoningenBobinedonk 16

Bobinedonk 16

Oud-Caberg, Maastricht

€ 1.495 p.m.
Buurt Oud-Caberg, MaastrichtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 144m²
31% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Bobinedonk in Maastricht ademt rust en ruimte. Met 144 m² woonoppervlak is het een flink huis. De woning uit 1971 heeft energielabel C en wordt aangeboden voor € 1.495 per maand. Dat is een scherpe prijs vergeleken met andere tussenwoningen in Maastricht.

Oud-Caberg: een groene, rustige wijk

De woning staat in buurt Oud-Caberg, een wijk met veel groen en een dorps karakter. De buurt telt zo'n 1.920 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een rustige omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig eenpersoonshuishoudens en veel gezinnen.

Dagelijks leven in de straat

Op loopafstand vind je een Jumbo en een Aldi, beide op 648 meter, om de hoek dus. Ook een PLUS is op 10 minuten lopen bereikbaar. Voor kinderen is er Basisschool Het Mozaïek op 1.073 meter, twee straten verder. De gemeente Maastricht biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Aanbod en makelaar

De woning wordt op dit moment via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kreuwels Vastgoed en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.495 p.m.
Prijs per m²€ 10 p.m.
Woonoppervlakte144m²
Perceeloppervlakte175m²
Bouwjaar1971
EnergielabelC
BuurtOud-Caberg
WijkBuitenwijk West
GemeenteMaastricht

Locatie

Bobinedonk 16, Maastricht

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-Caberg

Inwoners1.920
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Oud-Caberg

Woningvoorraad1.052
Gem. WOZ-waarde€ 309.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Jumbo
Malbergsingel 74
648m
Aldi
Malbergsingel 54
648m
PLUS
Clavecymbelstraat 31-33
1033m

Scholen

29 binnen 5 km

Basisschool Het Mozaïek
Basisonderwijs · 154 leerlingen
1073m
IvOO AD VSO
Speciaal onderwijs · 144 leerlingen
1530m
Terra Nigra Praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 221 leerlingen
1868m

Veelgestelde vragen

Over Bobinedonk 16, Maastricht

Welk energielabel heeft Bobinedonk 16?

De woning aan Bobinedonk 16 in Maastricht heeft energielabel C.

Is € 1.495 per maand een eerlijke prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.495 ligt onder de gemiddelde huurprijs in de buurt van € 1.592 en ook onder de mediaan van € 1.650. Met 144 m² woonoppervlak is de prijs per m² ongeveer € 10,40, terwijl het buurtgemiddelde € 14,20 per m² is. Dat maakt deze woning relatief voordelig.

Hoe groot is de woning en wat is het energielabel?

De woning heeft een woonoppervlak van 144 m² en een perceel van 175 m². Het energielabel is C, wat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van deze leeftijd.

Wat voor buurt is Oud-Caberg?

Oud-Caberg is een rustige, groene wijk in Maastricht met veel oudere bewoners. Er zijn weinig voorzieningen direct om de hoek, maar de supermarkt en basisschool zijn op loopafstand. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 1.073 meter afstand vind je Basisschool Het Mozaïek. Ook zijn er scholen voor voortgezet en speciaal onderwijs binnen 2 kilometer, zoals Terra Nigra Praktijkonderwijs en IvOO AD VSO.

Is er een tuin of buitenruimte?

De woning heeft een perceel van 175 m², dus er is buitenruimte.

Kreuwels Vastgoed
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen