Tussenwoning te koop: Burgemeester Engelbertsstraat 66, Zandvoort
KopenZandvoortTussenwoningenBurgemeester Engelbertsstraat 66

Burgemeester Engelbertsstraat 66

Centrum, Zandvoort

€ 939.000
Buurt Centrum, ZandvoortBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 148m²
148m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 300m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het hart van Zandvoort

Deze tussenwoning aan de Burgemeester Engelbertsstraat 66 ademt de sfeer van een klassiek Zandvoorts huis, met een flinke 148 m² woonoppervlak en een eigen tuin. Het bouwjaar 1956 geeft het karakter, terwijl energielabel C aangeeft dat er nog winst te behalen valt. Met een vraagprijs van €939.000 ligt deze woning aan de hoge kant, ook vergeleken met andere tussenwoningen in Zandvoort.

De buurt Centrum

De woning staat in de buurt Centrum, een levendig deel van Zandvoort. De buurt telt zo'n 2.645 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. Het is een plek waar het strand en de duinen op loopafstand liggen, en waar je 's ochtends je brood haalt bij de Albert Heijn om de hoek. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het leven in de straat

Doordeweeks begint de dag hier rustig. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn (twee straten verder) of de Dekamarkt (om de hoek). Kinderen gaan naar de Hannie Schaft Basisschool of de Mariaschool, beide op loopafstand. De gemeente Zandvoort biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot het station.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Eigenwijs Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 939.000
Prijs per m²€ 6.345
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte118m²
Bouwjaar1956
EnergielabelC
BuurtCentrum
WijkZandvoort Zuid
GemeenteZandvoort

Locatie

Burgemeester Engelbertsstraat 66, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners2.645
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad1.519
Gem. WOZ-waarde€ 426.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Grote Krocht 1
300m
Dekamarkt
Oranjestraat 4
377m
Vomar
Celsiusstraat 192
1474m

Scholen

9 binnen 5 km

Hannie Schaft Basisschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
411m
Mariaschool
Basisonderwijs · 108 leerlingen
411m
Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
658m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Engelbertsstraat 66, Zandvoort

Welk energielabel heeft Burgemeester Engelbertsstraat 66?

De woning aan Burgemeester Engelbertsstraat 66 in Zandvoort heeft energielabel C.

Is €939.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €939.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt Centrum van €602.500. Ook de mediaanprijs van €527.000 wordt ruim overschreden. De woning is met 148 m² wel groter dan gemiddeld (139 m²) en heeft een perceel van 118 m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de exacte staat en afwerking, een vergelijking met verkochte woningen in de buurt (gemiddeld €603.818) laat zien dat de vraagprijs aan de hoge kant is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Zandvoort ligt op 400 meter afstand, dus op loopafstand. Vanaf daar reis je naar Haarlem en Amsterdam. De auto staat voor de deur, maar houd er rekening mee dat parkeren in het centrum betaald kan zijn. De buurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 2.405), dus veel voorzieningen zijn dichtbij.