Tussenwoning te koop: Burgemeester Philipsenstraat 16, Goirle
Verkocht onder voorbehoud
KopenGoirleTussenwoningenBurgemeester Philipsenstraat 16

Burgemeester Philipsenstraat 16

Burgemeesters, Goirle

€ 365.000
Buurt Burgemeesters, GoirleBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in de rustige buurt Burgemeesters

Deze tussenwoning aan de Burgemeester Philipsenstraat 16 in Goirle ademt de sfeer van een echte jaren-vijftigwoning: compact, praktisch en met een fijne indeling. Met 91 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een prettig thuis voor wie houdt van eenvoud en karakter. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van € 365.000 is deze woning marktconform geprijsd voor een tussenwoningen in Goirle.

De buurt Burgemeesters

De buurt Burgemeesters is een rustige, groene wijk in Goirle. Het is een buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De sfeer is gemoedelijk, met veel groen en speelplekken voor kinderen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een gemiddelde score van 1.0, maar er zijn geen specifieke bewonerscitaten beschikbaar. De buurt telt zo'n 720 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Het is een plek waar mensen graag wonen, met een laag aantal misdrijven (19 per jaar).

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een brood bij de Jumbo, die om de hoek ligt op 668 meter. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand, allemaal binnen 700 meter. Voor de kinderen is Jenaplanschool De Kleine Akkers letterlijk naast de deur, op 101 meter. Basisschool Den Bongerd en RK Basisschool de Regenboog zijn ook dichtbij, op ongeveer 600 meter. De gemeente Goirle biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk op 800 meter en een park op 400 meter.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KIN Makelaars, Funda-topmakelaar 2025!. De woning is zowel via de eigen site als op Funda te vinden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 365.000
Prijs per m²€ 4.011
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte95m²
Bouwjaar1955
EnergielabelD
BuurtBurgemeesters
Wijk’t Ven
GemeenteGoirle

Locatie

Burgemeester Philipsenstraat 16, Goirle

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgemeesters

Inwoners720
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
De Hovel 16
668m
Aldi
Wethouder de Brouwerstraat 33
703m
Albert Heijn
De Hovel 19
723m

Scholen

43 binnen 5 km

Jenaplanschool De Kleine Akkers
Basisonderwijs · 139 leerlingen
101m
Basisschool Den Bongerd
Basisonderwijs · 532 leerlingen
582m
RK Basisschool de Regenboog
Basisonderwijs · 210 leerlingen
585m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Philipsenstraat 16, Goirle

Welk energielabel heeft Burgemeester Philipsenstraat 16?

De woning aan Burgemeester Philipsenstraat 16 in Goirle heeft energielabel D.

Is € 365.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 365.000 voor een tussenwoning van 91 m² in Goirle is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de huidige markt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Goirle. Het treinstation is op 5,3 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1912, wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat is de staat van het onderhoud?

Het bouwjaar is 1955, dus de woning heeft een klassieke uitstraling. Het energielabel D geeft aan dat er mogelijk verbeteringen mogelijk zijn op het gebied van isolatie en verwarming.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Jenaplanschool De Kleine Akkers ligt op 101 meter, Basisschool Den Bongerd op 582 meter en RK Basisschool de Regenboog op 585 meter. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,2 km.

Hoe veilig is de buurt Burgemeesters?

De buurt is rustig en heeft een laag aantal misdrijven: in totaal 19 geregistreerde incidenten. Het is een wijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking, wat bijdraagt aan een veilig en prettig woonklimaat.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1955 met een woonoppervlak van 91 m² en een perceel van 95 m². De woning heeft energielabel D en is geschikt voor wie op zoek is naar een betaalbare eengezinswoning in een rustige buurt.