Tussenwoning te koop: Carel Fabritiuslaan 26, Amstelveen
KopenAmstelveenTussenwoningenCarel Fabritiuslaan 26

Carel Fabritiuslaan 26

Elsrijk Oost, Amstelveen

€ 999.000
Buurt Elsrijk Oost, AmstelveenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 141m²
141m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 484m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Amstelveen

Deze tussenwoning aan de Carel Fabritiuslaan 26 ademt de sfeer van de jaren vijftig: solide, ruim en met een fijne indeling. Met 141 m² woonoppervlak en een perceel van 135 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel D betekent dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie. De vraagprijs van € 999.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan ruime tussenwoningen in Amstelveen.

Buurt Elsrijk Oost

De woning ligt in Elsrijk Oost, een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,3. Een bewoner zegt: "Het is een vriendelijke buurt. De buren zijn aardig, we helpen elkaar." Een ander noemt het "top" en roemt de veiligheid en sociale contacten. De buurt telt ruim 3900 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of bij de Lidl en Vomar op tien minuten lopen. Voor de kinderen is de Montessori Kindcentrum Mio Mondo naast de deur, en de Brede School Rembrandt op loopafstand. Ook het voortgezet onderwijs is goed bereikbaar. De gemeente Amstelveen biedt verder volop voorzieningen zoals parken en restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere via NEWCURB en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 999.000
Prijs per m²€ 7.085
Woonoppervlakte141m²
Perceeloppervlakte135m²
Bouwjaar1955
EnergielabelD
BuurtElsrijk Oost
WijkElsrijk
GemeenteAmstelveen

Locatie

Carel Fabritiuslaan 26, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

6.6
Rico
19-01-2025
Aardige mensen en vriendelijk

Het is een vriendelijke buurt. De buren zijn aardig we helpen elkaar en als er wat gebeurt is weet iedereen het dus het is een hele fijne buurt behalve de kinderen van deze tijd die lopen te schreeuwen en te schelden en maken je postpakkjes open. Maar voor de rest is het een fijne buurt. Maar kwa afval is het wel erg de gemeente doet er weinig aan om afval netjes te houden. Ze moeten vaker de afval opruimen

10
Wendy
12-07-2024
Top

Veiligheid staat voor alles hier Iedereen is super sociaal Hygiëne is top Super om tewonen Onderwijs is supergoed en aandachtig Overal is het groen mooie plekken Speeltuinen centrums en leuke winkeltjes Alles is te bereiken tram bus lopen is ook leuk en mooi om tedoen kwa natuur

Buurt statistieken

Gegevens uit Elsrijk Oost

Inwoners3.955
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

46 binnen 5 km

Albert Heijn
Rembrandthof 49
484m
Lidl
Bankrashof 20
819m
Vomar
Bankrashof 32-41
819m

Scholen

74 binnen 5 km

Montessori Kindcentrum Mio Mondo ( voorheen 1e Amstelveense Montessorischool)
Basisonderwijs · 313 leerlingen
136m
Brede School Rembrandt
Basisonderwijs · 424 leerlingen
408m
De Bloeiwijzer
Speciaal onderwijs · 224 leerlingen
909m

Veelgestelde vragen

Over Carel Fabritiuslaan 26, Amstelveen