Tussenwoning te koop: Dagmaatstraat 23, Purmerend
21 uur geleden ontdekt
KopenPurmerendTussenwoningenDagmaatstraat 23

Dagmaatstraat 23

Maten- en Zuivelbuurt, Purmerend

€ 326.250
Buurt Maten- en Zuivelbuurt, PurmerendBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 191m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning met een bijzonder groot perceel

Deze tussenwoning aan de Dagmaatstraat in Purmerend valt op door het enorme perceel van maar liefst 23.109 m². Dat is uitzonderlijk voor een rijtjeshuis. Met 104 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een zuinige woning uit 1983. De prijs van €326.250 is marktconform voor tussenwoningen in Purmerend.

Maten- en Zuivelbuurt: een rustige, groene buurt

De buurt Maten- en Zuivelbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen (91%). Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. Het park of plantsoen is om de hoek (200 meter), ideaal om even te wandelen. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid en een omgevingsadressendichtheid van 1963.

Dagelijkse voorzieningen dichtbij

Voor je boodschappen kun je twee straten verder terecht bij Jumbo (191 m) of Lidl (232 m). Ook een Albert Heijn is op loopafstand (1,4 km). Basisscholen zijn er volop: Openbaar Dalton Kindcentrum het Parelhof (295 m) en Oecumenische Basisschool De Toermalijn (569 m) zijn om de hoek. De gemeente Purmerend biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via Teunisse Makelaars van Purmerend op meerdere platforms aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 326.250
Prijs per m²€ 3.137
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte23109m²
Bouwjaar1983
EnergielabelA+
GemeentePurmerend

Locatie

Dagmaatstraat 23, Purmerend

Buurt statistieken

Gegevens uit Maten- en Zuivelbuurt

Inwoners2.590
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Gildeplein 58
191m
Lidl
Gildeplein 18
232m
Albert Heijn
John F Kennedyplein 73
1368m

Scholen

48 binnen 5 km

Openbaar Dalton Kindcentrum het Parelhof
Basisonderwijs · 351 leerlingen
295m
Oecumenische Basisschool De Toermalijn
Basisonderwijs · 361 leerlingen
569m
Kindcentrum Wheermolen
Basisonderwijs · 366 leerlingen
938m

Veelgestelde vragen

Over Dagmaatstraat 23, Purmerend

Welk energielabel heeft Dagmaatstraat 23?

De woning aan Dagmaatstraat 23 in Purmerend heeft energielabel A+.

Is €326.250 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een tussenwoning uit 1983 met 104 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 23.109 m² is de prijs marktconform. Het energielabel A+ maakt de woning bovendien zuinig in gebruik.

Hoe groot is het perceel echt?

Het perceel is maar liefst 23.109 m². Dat is uitzonderlijk groot voor een tussenwoning en biedt veel mogelijkheden voor tuin, recreatie of andere toepassingen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat zorgt voor lage stookkosten en een goed wooncomfort.

Hoe is de buurt Maten- en Zuivelbuurt?

Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er is een park op 200 meter afstand en de voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.