Tussenwoning te koop: Dagpauwoogstraat 28, Rijswijk (Zh)
Verkocht onder voorbehoud
KopenRijswijkTussenwoningenDagpauwoogstraat 28

Dagpauwoogstraat 28

Haantje, Rijswijk

€ 725.000
Buurt Haantje, Rijswijk (Zh)Bekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een jonge wijk

Deze tussenwoning uit 2022 ademt nieuwbouw: strak, licht en energielabel A++++. Met 138 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een fijn thuis voor wie houdt van modern wonen. De prijs van €725.000 is scherp vergeleken met andere tussenwoningen in Rijswijk.

Buurt Haantje: groen en gemêleerd

De buurt Haantje is een groeiende wijk met veel jonge gezinnen. Een bewoner zegt: 'Stad is geweldig.' Een ander noemt het 'een zeer gemêleerde wijk, van jonge gezinnen tot ouderen, dat voelt prettig.' De winkels worden gewaardeerd, al zijn er ook minpunten zoals dealers op het parkeerterrein. Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 8,0.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS (twee straten verder) of de Albert Heijn (om de hoek). Ook scholen zijn dichtbij: de Vrijeschool Widar (basisonderwijs) op tien minuten lopen en de International School Delft (voortgezet) op een kwartier. De gemeente Rijswijk biedt verder ruime parken en een restaurant op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 5.254
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte146m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA++++
BuurtHaantje
WijkWijk 10
GemeenteRijswijk

Locatie

Dagpauwoogstraat 28, Rijswijk (Zh)

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

10
jajajd
13-10-2025
mooie buurt

stad is geweldig

6.0
Corrie
15-09-2025
Groeiende wijk

Een zeer gemêleerde wijk. Van jonge gezinnen, ouderen en zelf een aantal mensen met een beperking. Dit voelt als prettig. De winkels zijn ook zeer fijn. Ook hebben we een klein buurt centrum waar veelvuldig gebruik van wordt gemaakt. Er zijn ook min punten zoals de dealers die regelmatig op het parkeer terrein zijn. Ook de hygiëne is niet goed . Zou fijn zijn als er ook een bus dichterbij zou stoppen .

Buurt statistieken

Gegevens uit Haantje

Inwoners2.315
Mannen49%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Haantje

Woningvoorraad616
Gem. WOZ-waarde€ 550.000
Koopwoningen88%
Huurwoningen12%

Supermarkten

53 binnen 5 km

PLUS
Van Foreestweg 4 A
890m
Albert Heijn
W.H. van Leeuwenlaan 1
989m
Coop
Hof van Delftlaan 69-75
1317m

Scholen

59 binnen 5 km

Herman Broerenschool
Speciaal onderwijs · 57 leerlingen
1070m
Laurentius Praktijkschool
Voortgezet onderwijs · 157 leerlingen
1082m
Vrijeschool Widar
Basisonderwijs · 241 leerlingen
1170m

Veelgestelde vragen

Over Dagpauwoogstraat 28, Rijswijk (Zh)

Welk energielabel heeft Dagpauwoogstraat 28?

De woning aan Dagpauwoogstraat 28 in Rijswijk (Zh) heeft energielabel A++++.

Is €725.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €725.000 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €1.158.500. Wel is het woonoppervlak (138 m²) kleiner dan het gemiddelde in de buurt (220 m²). De prijs per m² is met €5.254 marktconform voor een tussenwoning in Rijswijk.

Hoe zuinig is energielabel A++++?

Energielabel A++++ is het hoogst haalbare en betekent dat de woning extreem energiezuinig is. Je kunt rekenen op zeer lage stookkosten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. In de buurt hebben alle woningen minimaal label A.

Wat voor type woning is dit?

Het is een tussenwoning uit 2022 met een woonoppervlak van 138 m² en een perceel van 146 m². De woning heeft een eigen tuin en is gebouwd met moderne isolatie en installaties.

Hoe is de buurt Haantje om in te wonen?

Haantje is een groene, gemêleerde wijk met veel jonge gezinnen. Bewoners waarderen de winkels en de mix van leeftijden. Minpunten zijn incidentele overlast van dealers en de hygiëne op het parkeerterrein. De stedelijkheidsgraad is 2 (sterk stedelijk) met 1.639 adressen per km².

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je de PLUS (890 m) en Albert Heijn (989 m). Scholen zoals Vrijeschool Widar (basisonderwijs, 1.170 m) en International School Delft (voortgezet, 1.321 m) zijn ook dichtbij.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,1 km afstand, ongeveer tien minuten met de fiets. Er zijn geen bushaltes in de directe omgeving volgens de beschikbare data.

Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.