Tussenwoning te koop: De Roos van Dekama 46, Amstelveen
Onder bod
KopenAmstelveenTussenwoningenDe Roos van Dekama 46

De Roos van Dekama 46

Boekenbuurt, Amstelveen

€ 965.000
Buurt Boekenbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 144m²
41% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de Boekenbuurt

Deze tussenwoning aan De Roos van Dekama 46 in Amstelveen is een verrassend ruim huis. Met 144 m² woonoppervlak en een eigen tuin voelt het als een echt thuis. De woning uit 1964 heeft energielabel B, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €965.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de royale afmetingen. Benieuwd naar andere tussenwoningen in Amstelveen?

De buurt Boekenbuurt

De Boekenbuurt is een rustige, groene wijk in Amstelveen. Het is een buurt met veel oudere bewoners: bijna een derde is 65 jaar of ouder. Er wonen relatief veel eenpersoonshuishoudens. De sfeer is kalm en aangenaam, met een park of plantsoen op een paar minuten lopen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Lidl of Vomar, beide om de hoek. Ook de Albert Heijn en Dirk zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er scholen dichtbij: Futuris (voortgezet onderwijs) en Brede School Omnibus (basisonderwijs) liggen op twee straten verder. De gemeente Amstelveen biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Forte Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 965.000
Prijs per m²€ 6.701
Woonoppervlakte144m²
Perceeloppervlakte145m²
Bouwjaar1964
EnergielabelB
BuurtBoekenbuurt
WijkBankras Kostverloren
GemeenteAmstelveen

Locatie

De Roos van Dekama 46, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Boekenbuurt

Inwoners3.080
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Boekenbuurt

Woningvoorraad1.644
Gem. WOZ-waarde€ 428.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Lidl
Bankrashof 20
366m
Vomar
Bankrashof 32-41
366m
Albert Heijn
Westelijk Halfrond 70
835m

Scholen

79 binnen 5 km

Futuris
Voortgezet onderwijs · 551 leerlingen
184m
Brede School Omnibus
Basisonderwijs · 74 leerlingen
184m
School of Understanding
Basisonderwijs · 191 leerlingen
293m

Veelgestelde vragen

Over De Roos van Dekama 46, Amstelveen

Welk energielabel heeft De Roos van Dekama 46?

De woning aan De Roos van Dekama 46 in Amstelveen heeft energielabel B.

Is de prijs van €965.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 88% boven het buurtgemiddelde van €512.500, maar dat komt doordat deze woning met 144 m² veel groter is dan het gemiddelde van 102 m² in de Boekenbuurt. De prijs per m² is ongeveer €6.701, terwijl het buurtgemiddelde €5.491 per m² is. Het is een royale woning in een gewilde buurt, dus de prijs is marktconform voor dit formaat.

Hoe is de buurt Boekenbuurt om in te wonen?

De Boekenbuurt is een rustige, groene wijk met veel oudere bewoners en eenpersoonshuishoudens. Er is een park of plantsoen op loopafstand, en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. Het is een veilige buurt met een laag aantal misdrijven.

Wat is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Amstelveen, met een treinstation op 5 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten om de hoek. De buurt is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer, al is het treinstation niet direct naast de deur.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1964?

Een woning uit 1964 kan wat onderhoud vergen, maar het energielabel B geeft aan dat het redelijk zuinig is. De woning heeft waarschijnlijk al isolatie en dubbel glas.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Futuris (voortgezet onderwijs) en Brede School Omnibus (basisonderwijs) liggen op twee straten verder. Ook School of Understanding en Montessori Kindcentrum Mio Mondo zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A, dus deze woning scoort bovengemiddeld.