Tussenwoning te koop: De Wiek 28, Kootwijkerbroek
KopenBarneveldTussenwoningenDe Wiek 28

De Wiek 28

Kootwijkerbroek-west, Barneveld

€ 520.000
Buurt Kootwijkerbroek-west, KootwijkerbroekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
PLUS op 289m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning uit 2009 aan De Wiek 28 in Kootwijkerbroek is een prettig verrassende vondst. Met 120 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en zuinig huis. De woning ligt in een rustige, groene omgeving. De prijs van €520.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Barneveld van deze kwaliteit.

Kootwijkerbroek-west: een dorpse gemeenschap

De buurt Kootwijkerbroek-west is een kleine, hechte gemeenschap met veel gezinnen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Een saaie buurt waar te weinig gebeurd" en mist meer gezelligheid zoals een buurtbarbecue. De buurt telt 505 inwoners, waarvan een groot deel kinderen, en bijna alle woningen zijn eengezinswoningen. Het is een rustige, veilige omgeving met weinig voorzieningen, maar wel een dorps karakter.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek ligt. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: de Rehobothschool en de Koningin Beatrixschool, beide op ongeveer 700 meter. Het dorp heeft een café, een supermarkt en wat andere winkels, maar voor uitgebreidere voorzieningen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De gemeente Barneveld biedt verder veel recreatiemogelijkheden in de natuur.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 520.000
Prijs per m²€ 4.333
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte169m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtKootwijkerbroek-west
WijkKootwijkerbroek
GemeenteBarneveld

Locatie

De Wiek 28, Kootwijkerbroek

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Matthias
15-04-2025
Een saaie buurt waar te weinig gebeurd

Ik vind dat de buurt allemaal losse eilandjes zijn en dat er veel meer moet worden gedaan om het iets gezelliger te maken! Een keer een buurtbarbecue ofz! Nu gebeurd er niksss! Er is weinig natuur bij ons in de buurt dus dat is beetje saai en bij ons in het dorp is er een café, 1 supermarkt en wat andere winkels maar zou een pleintje met een terras wel leuk vinden voor de gezelligheid van t dorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Kootwijkerbroek-west

Inwoners505
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Wesselseweg 166
289m
Coop
Lavendelplein 2
4276m
SPAR
Wolweg 24
4635m

Scholen

10 binnen 5 km

Rehobothschool
Basisonderwijs · 673 leerlingen
712m
Koningin Beatrixschool
Basisonderwijs · 272 leerlingen
717m
School met de Bijbel Ruitenbeek
Basisonderwijs · 182 leerlingen
3454m

Veelgestelde vragen

Over De Wiek 28, Kootwijkerbroek

Welk energielabel heeft De Wiek 28?

De woning aan De Wiek 28 in Kootwijkerbroek heeft energielabel A.

Is €520.000 een realistische prijs voor deze tussenwoning?

Ja, de vraagprijs van €520.000 is marktconform voor een tussenwoning uit 2009 met 120 m² woonoppervlak en energielabel A in Kootwijkerbroek. De woning is relatief nieuw en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.