Tussenwoning te koop: Delagoastraat 49, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagTussenwoningenDelagoastraat 49

Delagoastraat 49

Transvaalkwartier-Zuid, Den Haag

€ 485.000
Buurt Transvaalkwartier-Zuid, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 152m²
73% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Transvaalkwartier-Zuid

Deze tussenwoning aan de Delagoastraat 49 in Den Haag is een verrassend ruime woning met een woonoppervlak van 152 m². Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De woning uit 2010 is modern en onderhoudsarm. Met een vraagprijs van €485.000 is dit aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Den Haag, maar de oppervlakte is ook bovengemiddeld.

De buurt Transvaalkwartier-Zuid

De buurt Transvaalkwartier-Zuid is een levendige volksbuurt. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 7,6. Een bewoner zegt: "De mensen zijn op zich zelf, weinig tot geen overlast, alleen het parkeren is minimaal." Een ander noemt het "een volksbuurt, waar het heel gezellig kan zijn, maar ook heel druk." De buurt heeft veel voorzieningen, zoals de Haagse markt en diverse winkels. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de inkomens zijn doorsnee.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR express om de hoek (481 m) of de Lidl en Albert Heijn op loopafstand. Ook zijn er basisscholen zoals De Parachute en KC de Telescoop in de buurt. De gemeente Den Haag zorgt voor voldoende speelplekken en buurtactiviteiten. Het openbaar vervoer is goed bereikbaar met tram- en bushaltes op loopafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roeth Vastgoed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 3.191
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte751m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA+
BuurtTransvaalkwartier-Zuid
WijkTransvaalkwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Delagoastraat 49, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.6
H schipper
16-01-2026
Redelijk buurt

De mensen zijn op zich zelf, weinig tot geen overlast, alleen het parkeren is minimaal.

7.1
Najat Akhlal
29-08-2024
Transvaal

Transvaal is een volksbuurt, waar het heel gezellig kan zijn, maar ook heel druk. Vaak ruzies door Oostblokkers en veel troep op straat en rondom de container. Wellicht dat de waarschuwing ook in het Turks/Bulgaars kan. De gemeente werkt wel keihard om het toch schoon te houden. Veel voorzieningen door middels van winkels met buitenlandse producten, de Haagse markt etc. Genoeg scholen. Er zou wel meer groen mogen komen. Er wonen veel ouderen helemaal alleen in een 5/6 kamer woning, terwijl er aan de andere kant hele gezinnen het met 1/2 kamers moeten doen. Deze ouderen zou echt een beter aanbod gedaan moeten worden: een kleinere woning, maar zonder dat ze ineens heel veel meer huur moeten gaan betalen. Voldoende speelgelegenheden, zowel voor kleintjes als grotere kinderen (voetbalkooien bijvoorbeeld). Het buurthuis biedt ook veel mogelijkheden voor zowel kinderen als volwassenen. Diverse activiteiten om de jeugd van de straat te houden. Kortom, ik woon hier met veel plezier.

8.1
A
01-11-2023
Tevreden met alles in de buurt

In deze buurt zijn er verschillende speeltuinen, er jij veel tram en bus haltes. Dus is het makkelijk te bereiken en is de mogelijkheid er om snel je te verplaatsen als je ergens heen wilt en je geen voortuin hebt. Er zijn ook veel winkeltjes en supermarkten in de buurt. Tandarts ten, huisartsen, apotheken, winkeltjes, supermarkten etc zijn allemaal in de buurt( op loop afstand ). Hetzelfde geld voor basisscholen, er zijn veel verschillende basisscholen in de buurt. Ik ben met de gemeenschap grotendeels tevreden. Vooral die in mijn straat en eromheen. Er is wel af en toe helaas wat vervuiling rond de vuilnis containers in de buurt . Over het algemeen ben ik tevreden met mijn buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Transvaalkwartier-Zuid

Inwoners7.335
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Transvaalkwartier-Zuid

Woningvoorraad2.533
Gem. WOZ-waarde€ 280.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

93 binnen 5 km

SPAR express
Kaapseplein 100
481m
Lidl
Wesselsstraat 500
603m
Albert Heijn
Steijnlaan 106
617m

Scholen

12 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3796m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4104m
KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
4239m

Veelgestelde vragen

Over Delagoastraat 49, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Delagoastraat 49?

De woning aan Delagoastraat 49 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A+.

Is €485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €485.000 ligt 43% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€338.750). Maar deze woning is met 152 m² ook 73% groter dan het buurtgemiddelde van 88 m². De prijs per m² is ongeveer €3.190, terwijl het buurtgemiddelde €3.940 per m² is. Dus per vierkante meter is het relatief gunstig.

Hoe zuinig is energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je lage energiekosten kunt verwachten. In de buurt heeft geen enkel ander koopaanbod label A+, dus dit is een groot pluspunt.

Wat is er te doen in de buurt?

De buurt heeft veel voorzieningen: supermarkten, scholen, speeltuinen en de Haagse markt. Er zijn ook tram- en bushaltes. Bewoners waarderen de gezelligheid, maar noemen ook drukte en parkeerproblemen.

Hoe veilig is Transvaalkwartier-Zuid?

In de buurt zijn 613 misdrijven geregistreerd, maar dat getal zegt niet alles over de ervaren veiligheid. Bewoners geven een 7,6 en melden weinig overlast, al is er af en toe vervuiling rond containers.

Is er een tuin bij deze woning?

De woning heeft een perceel van 751 m², dus er is zeker buitenruimte. Je kunt dit navragen bij de makelaar.

Hoe ver is het naar het centrum van Den Haag?

De exacte afstand tot het centrum is niet vermeld, maar de buurt ligt in Den Haag en heeft goede OV-verbindingen. Het treinstation is op 2,4 km afstand.

Roeth Vastgoed
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.