Tussenwoning te koop: Dorpsstraat 34, Ingen
Onder bod
KopenBurenTussenwoningenDorpsstraat 34

Dorpsstraat 34

Ingen, Buren

€ 518.000
Buurt Ingen, IngenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 164m²
164m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een karakteristiek dorp

Deze tussenwoning aan de Dorpsstraat in Ingen ademt de sfeer van een dorp waar je elkaar nog kent. Met 164 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 369 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1975. De vraagprijs van €518.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Buren.

Ingen: een dorp met karakter

Ingen is een dorp in de gemeente Buren, met zo'n 1065 inwoners. Het is een plek waar het leven rustig is en waar je elkaar groet op straat. De bevolking is gemêleerd: veel gezinnen, maar ook ouderen en alleenstaanden. De woningvoorraad bestaat voor 87% uit eengezinswoningen, wat het dorp aantrekkelijk maakt voor wie op zoek is naar een huis met tuin.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Boon's Markt, op twee kilometer afstand. De kinderen fietsen naar De Regenboog, de basisschool om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen rijd je naar Albert Heijn of Jumbo, beide op een paar kilometer. Het is een dorp waar je de auto pakt voor de meeste voorzieningen, maar waar de rust en ruimte dat meer dan goedmaken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonkoppel Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 518.000
Prijs per m²€ 3.159
Woonoppervlakte164m²
Perceeloppervlakte369m²
Bouwjaar1975
EnergielabelC
BuurtIngen
WijkIngen
GemeenteBuren

Locatie

Dorpsstraat 34, Ingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Ingen

Inwoners1.065
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Boon's Markt
Veerweg 14
2215m
Albert Heijn
Schoolweg 2B
2792m
Jumbo
Verbrughweg 16
3122m

Scholen

11 binnen 5 km

De Regenboog
Basisonderwijs · 116 leerlingen
583m
Openbare Basisschool De Bloesem
Basisonderwijs · 51 leerlingen
2062m
Eben Haëzerschool
Basisonderwijs · 250 leerlingen
2637m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 34, Ingen

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 34?

De woning aan Dorpsstraat 34 in Ingen heeft energielabel C.

Is €518.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €518.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Ingen. Het huis heeft een groot perceel van 369 m² en een woonoppervlak van 164 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar de ruime tuin en het energielabel C maken dit een bijzondere optie.

Hoe is de bereikbaarheid van Ingen?

Ingen ligt in de gemeente Buren, in de provincie Gelderland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (211), wat betekent dat het er rustig is. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen moet je een paar kilometer reizen.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1975 en heeft energielabel C. Dat is redelijk voor een huis van die leeftijd, maar je kunt verwachten dat er in de loop der jaren onderhoud is gepleegd. Het perceel is groot (369 m²), wat mogelijkheden biedt voor een tuin of uitbouw. Vraag bij bezichtiging naar de staat van het dak, de kozijnen en de installaties.