Tussenwoning te koop: Dr. J.P. Thijsselaan 11, Utrecht
KopenUtrechtTussenwoningenDr. J.P. Thijsselaan 11

Dr. J.P. Thijsselaan 11

Tuindorp en Van Lieflandlaan-West, Utrecht

€ 925.000
Buurt Tuindorp en Van Lieflandlaan-West, UtrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 287m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Utrecht

Deze tussenwoning uit 1936 ademt de sfeer van het oude Utrecht. Met 135 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een combinatie van klassieke charme en moderne zuinigheid. De woning staat in een rustige straat, dicht bij het Wilhelminapark. Met een vraagprijs van €925.000 is de prijs aan de hoge kant, maar dat past bij de schaarste aan tussenwoningen in Utrecht.

De buurt Tuindorp en Van Lieflandlaan-West

De buurt Tuindorp en Van Lieflandlaan-West is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Super goede wijk echt top." De buurt telt zo'n 6860 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het prettig wonen is.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn om de hoek (287 m) of bij Jumbo (824 m). Kinderen lopen naar OBS Tuindorp (211 m) of KBS Paulus (260 m). Voor de middelbare school is het Gerrit Rietveld College (350 m) dichtbij. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier in de buurt is het heerlijk rustig.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kraaijkamp Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 925.000
Prijs per m²€ 6.852
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte197m²
Bouwjaar1936
EnergielabelA
BuurtTuindorp en Van Lieflandlaan-West
WijkNoordoost
GemeenteUtrecht

Locatie

Dr. J.P. Thijsselaan 11, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Dex
30-03-2025
Super goede wijk echt top

Regeld alles snel is veel mensen van je levertijd

Buurt statistieken

Gegevens uit Tuindorp en Van Lieflandlaan-West

Inwoners6.860
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

65 binnen 5 km

Albert Heijn
Troosterhof 14
287m
Jumbo
Euterpedreef 10
824m
Aldi
Euterpedreef 5
824m

Scholen

108 binnen 5 km

OBS Tuindorp
Basisonderwijs · 409 leerlingen
211m
KBS Paulus
Basisonderwijs · 388 leerlingen
260m
Gerrit Rietveld College
Voortgezet onderwijs · 1309 leerlingen
350m

Veelgestelde vragen

Over Dr. J.P. Thijsselaan 11, Utrecht

Welk energielabel heeft Dr. J.P. Thijsselaan 11?

De woning aan Dr. J.P. Thijsselaan 11 in Utrecht heeft energielabel A.

Is €925.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €925.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning van 135 m² in Utrecht. De woning heeft een energielabel A, wat bijdraagt aan lagere stookkosten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 800 meter afstand, dus op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is hoog (4305), wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1936 met een woonoppervlak van 135 m² en een perceel van 197 m². Het energielabel is A, wat betekent dat de woning goed geïsoleerd is. De woning heeft geen extra kamers of voorzieningen zoals een tuin of balkon in de data vermeld.