Tussenwoning te koop: Drs. Hein Mandosplaats 4, Waalre
Verkocht onder voorbehoud
KopenWaalreTussenwoningenDrs. Hein Mandosplaats 4

Drs. Hein Mandosplaats 4

Waalre, Waalre

€ 499.500
Buurt Waalre, WaalreBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Waalre

Deze tussenwoning aan de Drs. Hein Mandosplaats 4 in Waalre ademt rust en ruimte. Met 120 m² woonoppervlak en een perceel van 145 m² is het een prettig thuis voor wie van een opgeruimde indeling houdt. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft isolatie. De vraagprijs van € 499.500 is marktconform voor tussenwoningen in Waalre.

Waalre: een groene, rustige buurt

Waalre is een dorpse buurt met veel groen en een hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 8,13. Een bewoner zegt: "Mensen zijn aardig en groeten elkaar. Kinderen spelen in de speeltuinen en fietsen zonder problemen met het verkeer zelfstandig over straat. Vooral weinig overlast en veelal een prima buurt." De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, en de sfeer is gemoedelijk. Meer over de buurt Waalre.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je Albert Heijn voor je dagelijkse boodschappen, op nog geen 200 meter lopen. Basisschool De Wilderen is twee straten verder. Ook kinderdagverblijven en een huisartsenpraktijk zijn dichtbij. De gemeente Waalre biedt een fijne mix van voorzieningen en rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alberti Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 499.500
Prijs per m²€ 4.163
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte145m²
Bouwjaar1988
EnergielabelB
BuurtWaalre
WijkWaalre
GemeenteWaalre

Locatie

Drs. Hein Mandosplaats 4, Waalre

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Lj
12-05-2025
Gezellige, en betrokken buurt

Mensen zijn aardig en groeten elkaar. Kinderen spelen in de speeltuinen en fietsen zonder problemen met het verkeer zelfstandig over straat. Vooral weinig overlast en veelal een prima buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Waalre

Inwoners6.815
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
De Bus 38
183m
Jumbo
Hortensialaan 2
2161m
Albert Heijn
Den Hof 4
2272m

Scholen

37 binnen 5 km

Basisschool De Wilderen
Basisonderwijs · 563 leerlingen
529m
De Meent
Basisonderwijs · 380 leerlingen
1943m
Basisschool De Drijfveer
Basisonderwijs · 106 leerlingen
2017m

Veelgestelde vragen

Over Drs. Hein Mandosplaats 4, Waalre

Welk energielabel heeft Drs. Hein Mandosplaats 4?

De woning aan Drs. Hein Mandosplaats 4 in Waalre heeft energielabel B.

Is € 499.500 een realistische prijs voor deze tussenwoning?

De vraagprijs van € 499.500 is marktconform voor een tussenwoning van 120 m² met energielabel B in Waalre. De woning verkeert in een goede staat en de buurt scoort hoog qua leefbaarheid. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs past bij de kenmerken en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Waalre met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,2 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto of bus.