Tussenwoning te koop: Druivenberg 27, Roosendaal
13 uur geleden ontdekt
KopenRoosendaalTussenwoningenDruivenberg 27

Druivenberg 27

Tolberg-Oost, Roosendaal

€ 392.500
Buurt Tolberg-Oost, RoosendaalBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 99m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Roosendaalse buurt

Deze tussenwoning aan de Druivenberg in Roosendaal ademt rust en ruimte. Met 107 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 135 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1990 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €392.500 is marktconform voor tussenwoningen in Roosendaal.

Tolberg-Oost: een groene, kindvriendelijke buurt

De woning staat in Tolberg-Oost, een buurt met veel eengezinswoningen en een rustig, groen karakter. De buurt telt ruim 2.600 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en twee derde is koop.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Het dagelijks leven is hier gemakkelijk. De Albert Heijn ligt naast de deur, op nog geen 100 meter, en ook PLUS is om de hoek. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IBS Aïsha en KPO Kindcentrum De Heiberg, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Roosendaal biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor een compleet gezinsleven.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Makelaardije B.V. op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 392.500
Prijs per m²€ 3.668
Woonoppervlakte107m²
Perceeloppervlakte135m²
Bouwjaar1990
EnergielabelB
BuurtTolberg-Oost
WijkTolberg
GemeenteRoosendaal

Locatie

Druivenberg 27, Roosendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Tolberg-Oost

Inwoners2.695
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Tolbergcentrum 160
99m
PLUS
Tolbergcentrum 172
132m
Lidl
Kennedylaan 118
1408m

Scholen

33 binnen 5 km

IBS Aïsha
Basisonderwijs · 126 leerlingen
99m
KPO Kindcentrum De Heiberg
Basisonderwijs · 308 leerlingen
173m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Sponder
Speciaal onderwijs · 31 leerlingen
443m

Veelgestelde vragen

Over Druivenberg 27, Roosendaal

Welk energielabel heeft Druivenberg 27?

De woning aan Druivenberg 27 in Roosendaal heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €392.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €392.500 is marktconform voor een tussenwoning van 107 m² met energielabel B in Tolberg-Oost. De prijs ligt in lijn met wat gebruikelijk is in deze buurt, waar veel eengezinswoningen staan en de omgeving rustig en groen is.

Hoe is de buurt Tolberg-Oost om in te wonen?

Tolberg-Oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 1639, wat duidt op een ruime opzet. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt een relatief lage energierekening verwachten in vergelijking met woningen met een lager label, maar het is niet zo zuinig als de modernste nieuwbouw.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Roosendaal ligt op 4,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of een kwartier met de fiets.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. IBS Aïsha en KPO Kindcentrum De Heiberg liggen beide op minder dan 200 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs in de buurt.

Hoe groot is de tuin?

Het perceel is 135 m² groot, dus er is een ruime tuin. De exacte indeling en ligging (voor- of achtertuin) worden niet in de advertentie genoemd.

De Makelaardije B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
De Makelaardije B.V.
demakelaardije.nl
Bekijk
De Makelaardije B.V.