Tussenwoning te koop: ds.Berkhofweg 43, Lemele
Verkocht onder voorbehoud
KopenOmmenTussenwoningends.Berkhofweg 43

ds.Berkhofweg 43

Kern Lemele, Ommen

€ 470.000
Buurt Kern Lemele, LemeleBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 150m²
30% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Lemele

Deze tussenwoning aan de ds. Berkhofweg 43 in Lemele is een heerlijk rustig plekje. Met 150 m² woonoppervlak en een perceel van 358 m² heb je alle ruimte. Het energielabel A betekent dat je niet wakker ligt van de stookkosten. De woning uit 1991 is degelijk en onderhoudsarm. Met een vraagprijs van €470.000 is dit de duurste van de drie koopwoningen die nu in de buurt te koop staan, maar je krijgt er ook een flink oppervlak voor terug, 30% meer dan het buurtgemiddelde. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Ommen, dan is de prijs marktconform.

Kern Lemele: een dorpse gemeenschap

De buurt Kern Lemele is een hechte dorpsgemeenschap met zo'n 975 inwoners. Het is een echte gezinsbuurt: veel huishoudens met kinderen en eenpersoonshuishoudens zijn er weinig. De sfeer is rustig en groen, met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een veilige buurt met weinig misdrijven.

Dagelijks leven in de straat

De Ichthusschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs ligt om de hoek, op nog geen 5 minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen moet je wel de auto pakken: de dichtstbijzijnde supermarkt (Coop) is bijna 5 km verderop. Ook een huisarts is niet in de directe omgeving. Wel is er een restaurant op loopafstand. De gemeente Ommen biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en parken, al liggen die op wat grotere afstand.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mijn Huis Verkoop Ik Zelf en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 oktober 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 470.000
Prijs per m²€ 3.133
Woonoppervlakte150m²
Perceeloppervlakte358m²
Bouwjaar1991
EnergielabelA
BuurtKern Lemele
WijkLemele
GemeenteOmmen

Locatie

ds.Berkhofweg 43, Lemele

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Lemele

Inwoners975
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Kern Lemele

Woningvoorraad312
Gem. WOZ-waarde€ 423.000
Koopwoningen84%
Huurwoningen16%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Coop
Ommerweg 5-5A
4934m
PLUS
Kroonplein 18
5053m
Jumbo
Grotestraat 2
5493m

Scholen

4 binnen 5 km

Ichthusschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 96 leerlingen
306m
Basisschool Jan Barbier
Basisonderwijs · 39 leerlingen
3513m
obs Nieuwebrug
Basisonderwijs · 59 leerlingen
4709m

Veelgestelde vragen

Over ds.Berkhofweg 43, Lemele

Welk energielabel heeft ds.Berkhofweg 43?

De woning aan ds.Berkhofweg 43 in Lemele heeft energielabel A.

Is €470.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €470.000 is de hoogste van de drie koopwoningen die nu in Kern Lemele te koop staan. De gemiddelde prijs in de buurt is €414.667, maar deze woning is met 150 m² ook een stuk groter dan het gemiddelde van 115 m². Per vierkante meter kom je uit op €3.133, terwijl het buurtgemiddelde €3.973 per m² is. Dat maakt de prijs per m² juist gunstig.

Hoe is de bereikbaarheid van Lemele?

Lemele is een dorp in de gemeente Ommen, gelegen in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,2 km afstand. Voor de auto ben je aangewezen op provinciale wegen; snelwegen liggen niet in de directe omgeving. De meeste voorzieningen zoals supermarkten en een huisarts zijn op 5-6 km afstand, dus een auto is eigenlijk onmisbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt dus relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen ook label A, de andere helft heeft een lager label. Deze woning steekt er dus gunstig bovenuit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de Ichthusschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs ligt op slechts 300 meter afstand, dus op loopafstand. Andere basisscholen in de omgeving zijn Basisschool Jan Barbier (3,5 km) en obs Nieuwebrug (4,7 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Ommen of verder, op 8,9 km afstand.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 358 m² groot. De exacte tuinindeling is niet bekend, maar bij een tussenwoning uit 1991 heb je doorgaans een voor- en achtertuin. Met een perceel van deze omvang is er zeker ruimte voor een flinke tuin.

Wat is de sfeer in de buurt?