Tussenwoning te koop: Fivel 52, Zwolle
Verkocht onder voorbehoud
KopenZwolleTussenwoningenFivel 52

Fivel 52

Aa-landen-Noord, Zwolle

€ 360.000
Buurt Aa-landen-Noord, ZwolleBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Aldi op 314m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rustig wonen in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Fivel in Zwolle staat in een rustige, groene straat. Met 114 m² woonoppervlak en een perceel van 155 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. De woning uit 1970 heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is. Met een vraagprijs van €360.000 is dit een marktconforme prijs voor een tussenwoning in Zwolle.

Aa-landen-Noord: groen en gemêleerd

De buurt Aa-landen-Noord wordt door bewoners gewaardeerd om het vele groen en de rust. Een bewoner zegt: "Het is heerlijk wonen hier. Veel groen, doorgaans rustig, gemêleerd qua bewoners, veel speelplekjes voor kinderen." Een ander noemt het een "fijne rustige buurt", al zouden er meer bankjes en prullenbakken mogen zijn. De buurt telt zo'n 3850 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die twee straten verder zit. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op tien minuten lopen. Basisscholen zijn er voldoende: Integraal kindcentrum De Werkschuit en De Aquarel zitten beide op loopafstand. Het centrum van Zwolle is goed bereikbaar met de fiets, en de gemeente Zwolle biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schaafsma makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 360.000
Prijs per m²€ 3.158
Woonoppervlakte114m²
Perceeloppervlakte155m²
Bouwjaar1970
EnergielabelC
BuurtAa-landen-Noord
WijkAa-landen
GemeenteZwolle

Locatie

Fivel 52, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.3
A
11-09-2024
Mooie groene wijk

Er zouden wel wat meer bankjes en prullenbakken mogen zijn. Maar er zou ook wel meer opgelet mogen worden dat mensen hun hondenpoep opruimen. Maar verder ia jet een fijne rustige buurt.

9.1
Rebekka
29-08-2024
Mooie groene buurt

Het is heerlijk wonen hier. Veel groen, doorgaans rustig, gemêleerd qua bewoners, veel speelplekjes voor kinderen, prettig winkelcentrum in de wijk. Het centrum is goed bereikbaar en makkelijk aan te fietsen. En je zit snel op de snelweg. Wij blijven voorlopig zeker hier!

Buurt statistieken

Gegevens uit Aa-landen-Noord

Inwoners3.850
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Aa-landen-Noord

Woningvoorraad1.594
Gem. WOZ-waarde€ 357.000
Koopwoningen70%
Huurwoningen30%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Aldi
Rijnlaan 125
314m
Lidl
Dobbe 10
1099m
Albert Heijn
Dobbe 61
1132m

Scholen

68 binnen 5 km

Integraal kindcentrum De Werkschuit
Basisonderwijs · 384 leerlingen
489m
De Aquarel
Basisonderwijs · 290 leerlingen
544m
De Twijn/De Driemaster
Speciaal onderwijs · 275 leerlingen
601m

Veelgestelde vragen

Over Fivel 52, Zwolle

Welk energielabel heeft Fivel 52?

De woning aan Fivel 52 in Zwolle heeft energielabel C.

Is €360.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €360.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€427.614) en ook onder de gemiddelde vraagprijs van €439.500. De woning is met 114 m² iets kleiner dan het gemiddelde in de buurt (131 m²). De prijs per m² is ongeveer €3.158, terwijl het buurtgemiddelde €3.384 per m² is. Daarmee lijkt de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Aa-landen-Noord om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 8,19. Ze waarderen het vele groen, de rust en de speelplekjes voor kinderen. De buurt is gemêleerd qua bewoners en heeft een prettig winkelcentrum. Wel wordt er opgemerkt dat er meer bankjes en prullenbakken mogen komen, en dat hondenpoep niet altijd wordt opgeruimd.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat de isolatie redelijk is, maar niet optimaal. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn. In de buurt hebben alle koopwoningen (voor zover bekend) energielabel C, dus dit is gebruikelijk voor woningen uit 1970 in deze wijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Integraal kindcentrum De Werkschuit zit op 489 meter, De Aquarel op 544 meter. Ook is er voortgezet onderwijs dichtbij: Gymnasium Celeanum op 634 meter. De afstanden zijn goed te doen voor kinderen om zelf naar school te fietsen of lopen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Zwolle ligt op 4,4 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1970?

Een woning uit 1970 heeft inmiddels zo'n 54 jaar op de teller. Energielabel C suggereert dat er al enige isolatie is aangebracht, maar na-isolatie kan de energiezuinigheid verbeteren. Vraag de verkoper naar de onderhoudshistorie.