Tussenwoning te koop: Flamingokade 42, Groningen
KopenGroningenTussenwoningenFlamingokade 42

Flamingokade 42

Vogelbuurt, Groningen

€ 627.500
Buurt Vogelbuurt, GroningenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 146m²
132% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
42% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in de Vogelbuurt

Deze hoekwoning aan de Flamingokade straalt rust en ruimte uit. Met 146 m² woonoppervlak is het een royale woning, vooral in vergelijking met andere koopwoningen in de buurt. De woning is gebouwd in 2018 en heeft energielabel A, wat zorgt voor lage stookkosten. De vraagprijs van €627.500 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook andere tussenwoningen in Groningen.

De Vogelbuurt

De Vogelbuurt is een levendige wijk in de Oosterparkwijk. Een bewoner zegt: 'Nette vriendelijk buurt.' Een ander noemt het 'fijn om in mijn wijk te wonen'. Er zijn ook kritische geluiden: 'Nare sfeer. Weinig leuke mensen. Veel agressie.' Op basis van vijf beoordelingen scoort de buurt gemiddeld een 6,8. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Meer over de buurt Vogelbuurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, op twee straten verder. Ook de Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals St. Franciscus en IKC Borgman Oosterpark, beide om de hoek. Voor voortgezet onderwijs zijn er scholen zoals het H.N. Werkmancollege Sprint en Topsport Talentschool Groningen, ook dichtbij. De gemeente Groningen biedt verder veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 627.500
Prijs per m²€ 4.298
Woonoppervlakte146m²
Perceeloppervlakte140m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtVogelbuurt
WijkOosterparkwijk
GemeenteGroningen

Locatie

Flamingokade 42, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 5 bewoners

8.0
Johnny
07-11-2025
Nette vriendelijk buurt

Nvt

8.0
Johnny
12-10-2025
Oosterparkwijk

Ik vind het fijn om in mij wijk te wonen bij me ouders

4.4
Marieke
09-09-2025
Akelig

Nare sfeer. Weinig leuke mensen. Veel agressie pesten etcetera. Gescheld om niks. Ik ga hier de bewoners zo veel mogelijk uit de weg en groet ook niemand. Vervelende school. Maar mijn huis is heel mooi.

6.5
Richard Leugs
02-09-2025
Niet voor iedereen

Ik woon in een kindvriendelijke wijk maar kinderen worden weggestuurd uit de straat door bewoners die in een flatje wonen die er veel later is bijgekomen.

7.0
Richard Leugs
09-12-2024
Sociale wijk

Mijn wijk is sociaal, buren helpen en er word met elkaar op veiligheid gelet.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelbuurt

Inwoners2.985
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Vogelbuurt

Woningvoorraad1.799
Gem. WOZ-waarde€ 263.000
Koopwoningen15%
Huurwoningen85%

Supermarkten

46 binnen 5 km

Lidl
Wielewaalplein 312
842m
Albert Heijn
Rijksweg 16
1035m
Jumbo
Linnaeusplein 55
1084m

Scholen

74 binnen 5 km

H.N. Werkmancollege Sprint
Voortgezet onderwijs · 423 leerlingen
503m
St. Franciscus
Basisonderwijs · 227 leerlingen
517m
Topsport Talentschool Groningen
Voortgezet onderwijs · 355 leerlingen
531m

Veelgestelde vragen

Over Flamingokade 42, Groningen

Welk energielabel heeft Flamingokade 42?

De woning aan Flamingokade 42 in Groningen heeft energielabel A.

Is €627.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €627.500 ligt boven het gemiddelde van €357.250 voor koopwoningen in de Vogelbuurt. De woning is echter met 146 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 63 m², en heeft een modern energielabel A. De prijs per m² is ongeveer €4.298, wat lager is dan het gemiddelde van €5.736 per m² in de buurt. Daarmee is de prijs marktconform voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit.

Hoe is de sfeer in de Vogelbuurt?

De Vogelbuurt krijgt gemengde beoordelingen van bewoners. Sommigen vinden het een nette, vriendelijke buurt, terwijl anderen klagen over een nare sfeer en agressie. De gemiddelde score is 6,8 uit 5 reviews. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, en ligt dicht bij het Oosterpark.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals St. Franciscus (517 m) en IKC Borgman Oosterpark (665 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs zijn er het H.N. Werkmancollege Sprint (503 m), Topsport Talentschool Groningen (531 m) en CSG Wessel Gansfort (919 m).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label is het best haalbare na A++++. In de Vogelbuurt heeft 100% van de koopwoningen label A. Dit zorgt voor lagere energiekosten en een beter wooncomfort.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,4 km afstand, ongeveer tien minuten lopen of vijf minuten met de fiets.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Lidl op 842 m, gevolgd door Albert Heijn op 1035 m en Jumbo op 1084 m.

Makelaarsland
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.