Tussenwoning te koop: Gele Plomp 50, Amersfoort
KopenAmersfoortTussenwoningenGele Plomp 50

Gele Plomp 50

Waterkwartier, Amersfoort

€ 569.000
Buurt Waterkwartier, AmersfoortBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 155m²
155m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in het groene Waterkwartier

Deze tussenwoning aan de Gele Plomp 50 in Amersfoort ademt rust en ruimte. Met 155 m² woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabel thuis. De woning uit 2000 staat in een straat met veel groen, waar kinderen veilig kunnen spelen. De vraagprijs van €569.000 is marktconform voor tussenwoningen in Amersfoort.

De buurt Waterkwartier

Waterkwartier is een groene, rustige buurt met veel gezinnen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Fijne buurt met veel groen. Dicht bij de snelweg, ziekenhuis, winkels en scholen." De buurt telt ruim 3200 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Het is een prettige plek voor wie van een veilige, kindvriendelijke omgeving houdt. Meer over de buurt Waterkwartier.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR express om de hoek (620 m) of de Jumbo twee straten verder (793 m). Basisscholen zijn er ook dichtbij: PCBO De Wonderboom op loopafstand (585 m) en RKBS De Malelande (792 m). Het park of plantsoen is naast de deur (300 m). De gemeente Amersfoort biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Snel ERA Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 569.000
Prijs per m²€ 3.671
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte96m²
Bouwjaar2000
EnergielabelB
BuurtWaterkwartier
WijkNieuwland
GemeenteAmersfoort

Locatie

Gele Plomp 50, Amersfoort

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Marco
13-03-2026
Fijne buurt om in te wonen

Fijne buurt met veel groen. Dicht bijde snelweg , ziekenhuis , winkels en scholen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Waterkwartier

Inwoners3.225
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

19 binnen 5 km

SPAR express
Rijksweg A1 3
620m
Jumbo
Zonnewijzer 21
793m
Albert Heijn
Kraailandhof 106
2125m

Scholen

56 binnen 5 km

PCBO De Wonderboom
Basisonderwijs · 359 leerlingen
585m
Rooms Katholieke Basisschool De Malelande
Basisonderwijs · 428 leerlingen
792m
Basisschool De Langenoord
Basisonderwijs · 279 leerlingen
1747m

Veelgestelde vragen

Over Gele Plomp 50, Amersfoort

Welk energielabel heeft Gele Plomp 50?

De woning aan Gele Plomp 50 in Amersfoort heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €569.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €569.000 voor een tussenwoning van 155 m² met energielabel B in Waterkwartier is marktconform. De woning is gebouwd in 2000 en heeft een perceel van 96 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Waterkwartier, een rustige buurt in Amersfoort. Het treinstation is op 5,5 km afstand, dus je bent met de auto of bus snel in het centrum. De snelweg is dichtbij, zoals bewoners aangeven. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.