Tussenwoning te koop: Grevelingen 16, Brielle
KopenVoorne aan ZeeTussenwoningenGrevelingen 16

Grevelingen 16

Nieuwland, Voorne aan Zee

€ 437.500
Buurt Nieuwland, BrielleBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 418m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Grevelingen 16 in Brielle voelt meteen als thuis. De woonkamer is licht en ruim, met een open verbinding naar de keuken. Beneden heb je een handige hal en toilet, boven drie slaapkamers en een badkamer. De achtertuin is op het zuiden, dus heerlijk zon. Met een vraagprijs van €437.500 is dit een marktconform aanbod voor een woning van 93 m² in deze buurt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Voorne aan Zee.

De buurt Nieuwland

Nieuwland is een rustige, groene wijk in Brielle. De buurt telt zo'n 2.555 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. De buurt Nieuwland heeft een dorps karakter, maar met alle voorzieningen dichtbij.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (418 meter) of de Jumbo (514 meter). Voor de kinderen is er basisschool Christelijke Basisschool Anker op 867 meter en OBS Branding op 936 meter. De middelbare scholen Maerlant en Praktijk College Brielle zitten op loopafstand. De gemeente Voorne aan Zee biedt verder een fijn park op 500 meter en een restaurant op 1 km.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij van Ravens B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 437.500
Prijs per m²€ 4.704
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte139m²
Bouwjaar1994
EnergielabelB
BuurtNieuwland
WijkBrielle
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Grevelingen 16, Brielle

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwland

Inwoners2.555
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Thoelaverweg 2
418m
Jumbo
Thoelaverweg 1
514m
PLUS
Reede 36
830m

Scholen

12 binnen 5 km

Praktijk College Brielle
Voortgezet onderwijs · 36 leerlingen
505m
Maerlant
Voortgezet onderwijs · 1327 leerlingen
725m
Christelijke Basisschool Anker
Basisonderwijs · 195 leerlingen
867m

Veelgestelde vragen

Over Grevelingen 16, Brielle

Welk energielabel heeft Grevelingen 16?

De woning aan Grevelingen 16 in Brielle heeft energielabel B.

Is €437.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €437.500 voor een tussenwoning van 93 m² in Nieuwland is marktconform. De woning heeft energielabel B, een perceel van 139 m² en is gebouwd in 1994. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een nette prijs voor een woning in deze staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Nieuwland, een rustige wijk in Brielle. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 22 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten als Albert Heijn en Jumbo op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1994 met een woonoppervlak van 93 m² en een perceel van 139 m². De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Er zijn drie slaapkamers en een badkamer. De achtertuin ligt op het zuiden.