Tussenwoning te koop: Hannie Schaftstraat 60, Haarlem
KopenHaarlemTussenwoningenHannie Schaftstraat 60

Hannie Schaftstraat 60

Verzetsliedenbuurt, Haarlem

€ 775.000
Buurt Verzetsliedenbuurt, HaarlemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 121m²
121m² woonoppervlakte
SPAR express op 249m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Haarlem

Deze tussenwoning aan de Hannie Schaftstraat 60 is een moderne woning uit 2014, met een energielabel A++ en een woonoppervlak van 121 m². Wat direct opvalt, is het bijzonder ruime perceel van maar liefst 6399 m², een uniek kenmerk voor een tussenwoning. De woning ligt in de Verzetsliedenbuurt, een rustige woonwijk in Haarlem. Met een prijs van € 775.000 is dit aan de hoge kant, maar dat is te verklaren door het enorme perceel. Bekijk ook andere tussenwoningen in Haarlem voor een vergelijking.

De Verzetsliedenbuurt

De buurt Verzetsliedenbuurt is een stedelijke wijk met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel jonge mensen: bijna de helft van de inwoners is tussen de 25 en 45 jaar. De buurt heeft een mix van huishoudens, met relatief veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR express, die op twee straten verder ligt. Ook de Dekamarkt en Vomar zijn om de hoek te vinden. Voor kinderen zijn er scholen in de buurt: de Talenten (basisonderwijs) op vijf minuten lopen en de Sint Bernardusschool iets verder. Het voortgezet onderwijs is nog dichterbij, met het Eerste Christelijk Lyceum op een steenworp afstand. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Keijser & Drieman NVM Makelaars Haarlem B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 6.405
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte6399m²
Bouwjaar2014
EnergielabelA++
BuurtVerzetsliedenbuurt
WijkSlachthuiswijk
GemeenteHaarlem

Locatie

Hannie Schaftstraat 60, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Verzetsliedenbuurt

Inwoners1.230
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Verzetsliedenbuurt

Woningvoorraad380
Gem. WOZ-waarde€ 411.000
Koopwoningen15%
Huurwoningen85%

Supermarkten

44 binnen 5 km

SPAR express
Schipholweg 2
249m
Dekamarkt
Schalkwijkerstraat 149
566m
Vomar
Belgiëlaan 45
695m

Scholen

100 binnen 5 km

Scholengemeenschap Eerste Christelijk Lyceum Vwo en Havo- Intern. School Haarlem
Voortgezet onderwijs · 258 leerlingen
114m
Haarlem College
Voortgezet onderwijs · 631 leerlingen
247m
De Talenten
Basisonderwijs · 147 leerlingen
302m

Veelgestelde vragen

Over Hannie Schaftstraat 60, Haarlem

Welk energielabel heeft Hannie Schaftstraat 60?

De woning aan Hannie Schaftstraat 60 in Haarlem heeft energielabel A++.

Is € 775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 775.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in deze buurt. Ter vergelijking: in de Verzetsliedenbuurt zijn recent twee woningen verkocht met een gemiddelde prijs van € 872.500. Het bijzondere aan deze woning is het perceel van 6399 m², wat uitzonderlijk groot is voor een tussenwoning. De prijs weerspiegelt dat unieke kenmerk.

Hoe energiezuinig is deze woning?

De woning heeft energielabel A++, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Het bouwjaar 2014 en het hoge label wijzen op goede isolatie en moderne installaties. In de buurt hebben alle verkochte woningen energielabel A+ of beter, dus dit past in het straatbeeld.