Tussenwoning te koop: Harderwijkkade 16, Amersfoort
Onder bod
KopenAmersfoortTussenwoningenHarderwijkkade 16

Harderwijkkade 16

Zuiderzeestedenbuurt-Oost, Amersfoort

€ 729.000
Buurt Zuiderzeestedenbuurt-Oost, AmersfoortBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 180m²
165% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Vathorst

Deze tussenwoning aan de Harderwijkkade in Amersfoort is een echte blikvanger. Met 180 m² woonoppervlak is hij maar liefst 165% groter dan het buurtgemiddelde, dat is een flinke bak ruimte. De woning uit 2005 heeft energielabel A, dus je stookkosten vallen mee. De vraagprijs van €729.000 is aan de hoge kant, maar daar krijg je ook veel voor terug. Benieuwd naar andere tussenwoningen in Amersfoort?

Zuiderzeestedenbuurt-Oost: rustig en groen

De buurt Zuiderzeestedenbuurt-Oost is een rustige, groene wijk in Vathorst. Er wonen veel gezinnen en de sfeer is ontspannen. De buurt Zuiderzeestedenbuurt-Oost heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4, wat past bij een gezinsbuurt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig eenpersoonshuishoudens en veel kinderen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn, of iets verder naar de Lidl of Jumbo. Ook scholen zijn dichtbij: basisschool DOK12 zit om de hoek, en het Vathorst College is op loopafstand. De gemeente Amersfoort biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij de Parel op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 729.000
Prijs per m²€ 4.050
Woonoppervlakte180m²
Perceeloppervlakte225m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
BuurtZuiderzeestedenbuurt-Oost
WijkVathorst-De Laak
GemeenteAmersfoort

Locatie

Harderwijkkade 16, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuiderzeestedenbuurt-Oost

Inwoners2.555
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuiderzeestedenbuurt-Oost

Woningvoorraad1.076
Gem. WOZ-waarde€ 455.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Buma 1
299m
Lidl
Ursulapolder 45
572m
Jumbo
Paulinapolder 1
634m

Scholen

74 binnen 5 km

DOK12
Basisonderwijs · 192 leerlingen
376m
SBO Boulevard410
Speciaal onderwijs · 188 leerlingen
376m
Vathorst College
Voortgezet onderwijs · 1017 leerlingen
443m

Veelgestelde vragen

Over Harderwijkkade 16, Amersfoort

Welk energielabel heeft Harderwijkkade 16?

De woning aan Harderwijkkade 16 in Amersfoort heeft energielabel A.

Is €729.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €729.000 ligt boven het gemiddelde van €369.000 in de buurt, maar deze woning is met 180 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 68 m². De prijs per m² is ongeveer €4.050, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €5.426 per m². Daarmee lijkt de prijs marktconform voor een woning van deze omvang en kwaliteit.

Hoe is de buurt Zuiderzeestedenbuurt-Oost om in te wonen?

Zuiderzeestedenbuurt-Oost is een rustige, groene gezinsbuurt in Vathorst. Er wonen veel gezinnen met kinderen, en de buurt heeft een lage criminaliteit (33 misdrijven per jaar). Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een treinstation zijn op loopafstand. Het is een prettige, veilige omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben alle koopwoningen energielabel A, dus dat is hier de standaard.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op ongeveer 900 meter afstand, dus op loopafstand. Dat is handig voor reizen naar Amersfoort Centraal of verder.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool DOK12 zit op 376 meter, en het Vathorst College (voortgezet onderwijs) op 443 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals Obs Atlantis en P.C. basisschool Kon-Tiki binnen een kilometer.

Hoe groot is de tuin of het perceel?

Het perceel is 225 m² groot, wat ruim is voor een tussenwoning. De exacte indeling van de tuin staat niet in de advertentie, maar je hebt in ieder geval flink wat buitenruimte.

Makelaardij de Parel
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.