Tussenwoning te koop: Herenstraat 6, Weesp
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamTussenwoningenHerenstraat 6

Herenstraat 6

Herensingelkwartier, Amsterdam

€ 620.000
Buurt Herensingelkwartier, WeespBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 289m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Weesp

Deze tussenwoning uit 1905 ademt historie, met een woonoppervlak van 95 m² en een eigen tuin. De woning ligt in het Herensingelkwartier, een rustige buurt op loopafstand van het centrum en het station. Met een energielabel E is het een woning met karakter, die vraagt om een eigen aanpak. De vraagprijs van €620.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Amsterdam van dit formaat.

Herensingelkwartier

Het Herensingelkwartier is een rustige, groene buurt aan de rand van het centrum van Weesp. Een bewoner zegt: "Fijne rustige buurt, waar iedereen een beetje op elkaar let!" De buurt telt ruim 1000 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. De buurt Herensingelkwartier heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk), maar voelt door de ligging aan het water en het park om de hoek toch dorps aan.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (289 m) of bij Vomar (401 m). Kinderen lopen naar IKC Cadans Weesp (422 m) of de Van Der Muelen-Vastwijkschool (443 m). Voor de middelbare school is het Casparus College (476 m) twee straten verder. De gemeente Amsterdam biedt via Weesp alle voorzieningen, van restaurants tot het station op 600 m.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nienaber Weesp B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 620.000
Prijs per m²€ 6.526
Woonoppervlakte95m²
Perceeloppervlakte96m²
Bouwjaar1905
EnergielabelE
BuurtHerensingelkwartier
WijkWeesp Binnenstad/Zuid
GemeenteAmsterdam

Locatie

Herenstraat 6, Weesp

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Anoushka van Hees
20-07-2025
Fijne rustige buurt

Fijne rustige buurt aan de rand van het centrum, waar iedereen een beetje op elkaar let! dichtbij alle mogelijke voorzieningen en station..

Buurt statistieken

Gegevens uit Herensingelkwartier

Inwoners1.045
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Herensingelkwartier

Woningvoorraad519
Gem. WOZ-waarde€ 471.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Achtergracht 64
289m
Vomar
Achtergracht 70
401m
Albert Heijn
Amstellandlaan 20
424m

Scholen

34 binnen 5 km

IKC Cadans Weesp
Basisonderwijs · 19 leerlingen
422m
Van Der Muelen-Vastwijkschool
Basisonderwijs · 423 leerlingen
443m
Casparus College
Voortgezet onderwijs · 335 leerlingen
476m

Veelgestelde vragen

Over Herenstraat 6, Weesp

Welk energielabel heeft Herenstraat 6?

De woning aan Herenstraat 6 in Weesp heeft energielabel E.

Is €620.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €620.000 is marktconform voor een tussenwoning van 95 m² in Weesp. In de buurt Herensingelkwartier zijn recent drie woningen verkocht met een gemiddelde prijs van €938.333, maar die waren waarschijnlijk groter of anders. Het energielabel E kan invloed hebben op de prijs, omdat dit hogere stookkosten betekent.

Hoe is de buurt Herensingelkwartier om in te wonen?