Tussenwoning te koop: Hertog Karel de Stoutelaan 21, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagTussenwoningenHertog Karel de Stoutelaan 21

Hertog Karel de Stoutelaan 21

Kraayenstein en Vroondaal, Den Haag

€ 700.000
Buurt Kraayenstein en Vroondaal, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een stille, groene straat

Deze tussenwoning uit 2022 staat in een rustige, groene buurt. Met energielabel A+++ is het een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €700.000 is scherp vergeleken met andere tussenwoningen in Den Haag.

Kraayenstein en Vroondaal

De buurt Kraayenstein en Vroondaal is groen en schoon, zeggen bewoners. Een bewoner noemt het 'een leuke rustige buurt'. Het is een gezinsvriendelijke wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemiddeld inkomen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet op twee straten verder, of Albert Heijn op tien minuten lopen. Basisschool WSKO Basisschool De Nieuwe Weg is om de hoek, en voortgezet onderwijs ISW Irenestraat is twee straten verder. De gemeente Den Haag biedt verder ruime voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Arnold Taal Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 5.147
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte151m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtKraayenstein en Vroondaal
WijkKraayenstein en Vroondaal
GemeenteDen Haag

Locatie

Hertog Karel de Stoutelaan 21, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
Julian
25-07-2025
Mijn buurt is schoon en groen.

Zeer goed. Mijn buurt ligt mooi in het groen en is best wel schoon.

7.6
Apsko
19-08-2023
Leuke rustige buurt

Leuke rustige buurt soms zie je psychos maar dat hoort er bij

Buurt statistieken

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Inwoners9.660
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Woningvoorraad3.616
Gem. WOZ-waarde€ 497.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Hoogvliet
Forellendaal 318
1692m
SPAR express
Escamplaan 2000
1825m
Albert Heijn
Loosduinse Hoofdplein 260
1893m

Scholen

24 binnen 5 km

Herman Broerencollege
Speciaal onderwijs · 31 leerlingen
1493m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
1563m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
1575m

Veelgestelde vragen

Over Hertog Karel de Stoutelaan 21, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Hertog Karel de Stoutelaan 21?

De woning aan Hertog Karel de Stoutelaan 21 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A+++.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 ligt 34% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.063.008). De woning is wel kleiner dan gemiddeld: 136 m² tegenover 186 m². De prijs per m² is niet extreem laag, maar de woning is relatief nieuw en heeft een zeer goed energielabel.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het best mogelijke label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt heeft 44,8% van de koopwoningen label A of beter, maar A+++ is uitzonderlijk.

Wat is de sfeer in de buurt Kraayenstein en Vroondaal?

Bewoners beschrijven de buurt als rustig, groen en schoon. Een bewoner zegt: 'Mijn buurt is schoon en groen.' Een ander noemt het 'een leuke rustige buurt'. Het is een gezinsvriendelijke wijk met veel eengezinswoningen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool WSKO Basisschool De Nieuwe Weg ligt op 1,6 km, en voortgezet onderwijs ISW Irenestraat op 1,4 km. Ook zijn er kinderdagverblijven dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,6 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op bus of auto.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 2022 met een woonoppervlak van 136 m² en een perceel van 151 m². De woning heeft energielabel A+++ en is dus zeer energiezuinig.

Arnold Taal Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Arnold Taal Makelaardij
arnoldtaal.nl
Bekijk
Arnold Taal Makelaardij
vastgoednederland.nl
Bekijk